Zubizu Telefon Numarası Direkt Bağlanma

Zubizu Telefon Numarası bilgisi ile Doğuş Gruba bağlı bir şirket olan Zubizu’ya ulaşabilirsiniz. Şirket, Doğuş Grubu’nun veri odaklı pazarlama platformu olarak 2014 senesinde kuruldu. Zubizu, iş birliği yaptığı firmalara satın alan ve veri odaklı analitik pazarlama, çapraz kampanya ve satın alan deneyimi hizmetleri sağlama amacıyla hayata geçirildi.

Zubizu Telefon Numarası

Şirket, müşteri deneyimini ve memnuniyetini en üst noktada tuttuğundan dolayı, her türlü istek, şikayet ve önerilerinizi dile getirebileceğiniz Zubizu Direkt Bağlanma Numarası ve mail adresine sahiptir. Şirketin stratejik iş hedefleri ve hedefleri doğrultusunda hem işbirliği yapısı ile beraber şirket ismi yenilenerek Zubizu Bilişim Hizmetleri A.Ş. olarak faaliyet göstermeye başladı. İş ortaklarına pazarlama, danışmanlık, reklam, organizasyon, etkinlik, yazılım ve teknoloji alanında verdiği hizmetlerin yanı sıra müşterilerine kişiye özel, hayatlarını kolaylaştıran ve sadakatlerini ödüllendirici deneyimler yaşatmaktır.

Doğuş Teknoloji Sistemlerini kullanmaktadır. 2012 yılında Doğuş Grubu şirketlerine informasyon teknolojileri alanında değer yaratma heyecanıyla kurularak, bilişim teknolojisi alanında gerekli her türlü altyapı çalışmalarını, sistemsel ve yazılım olarak ürünlerin uyarlamasını hayata geçirmektedir. Değişen finansal teknolojilere müşterilerinin hızlı entegrasyonunu elde eden DGPAYS, devamlı yeniliklere açık, elastik ve çevik yönetim anlayışına sahip.

Müşterilerinin ihtiyaçlarına odaklı olan yaklaşımı; iyi donanımlı ve bilgili uzmanları, deneyimli yönetimi ile sektörün gereksinim duyan yenilikçi hizmetleri sağlıyor. Modadan seyahate, sağlıktan otomobile, yemeden içmeye hemen hemen bütün alanlarda içerik sunmaktadır. Türkiye’nin ilk yaşam tarzı olan mobil uygulamasıdır diyebiliriz.

Uygulamasına üye olan kişiler, ilgi alanlarına göre seçili restoran ve mağazalarda kendilerine özel tanımlanan ayrıcalıklardan yararlanmaktadır. Bunun yanı sıra, Zubizu kullananların ilgi alanlarına uygun olarak en yeni trendler ve farklı kategorilerde içerikler sunmaktadır. Bu iletişim kanalları ile her türlü sorunuza cevap alabilirsiniz.

Zubizu İletişim Numarası

0 212 290 40 10

Zubizu iletişim

“Zubizu Telefon Numarası Direkt Bağlanma” üzerine bir yorum

Yorum yapın