Ziraat Emeklilik Çağrı Merkezi Numarası 2021

Ziraat Emeklilik Çağrı Merkezi Numarası bilgisi sayesinde ülkemizin bankacılık sektöründeki en önemli bankası olan Ziraat’in Emeklilik servisine ulaşabilirsiniz. Ziraat Hayat ve Emeklilik Türkiye’de bankacılık sektöründe hizmet veren Ziraat Bankası’na baplı bir kuruluştur. İlk olarak 2009 yılında Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından alınan izin sonucunda sigortacılık alanında faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra 2011 yılında bireysel emeklilik sektöründe de faaliyetlerine devam etmiştir.

Ziraat Emeklilik Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

Ziraat Hayat ve Emeklilik bireysel ve katılım sigortacılığı alanında  ürünleri arasında bireysel emeklilik planı, emeklilik gelir planı, hayat sigortası gibi alanlarda müşterilerine hizmet vermektedir. Ziraat Emeklilik tarafından müşterilerine hizmet sağlamaları için gerekli şartları bulunmaktadır. Gerekli koşullar arasında 18 ile 65 yaş arasında olmanız temel şartlardan biridir. Bireysel Emeklilik sistemi sayesinde emeklilik döneminizde size ek gelir sağlamayı amaçlamaktadır. Ziraat Emeklilik tarafından müşterilerine  sağlanan hizmetin amacı müşterilerinin emekli oldukları zamanda nakit sıkıntısı çekmeden rahat ve güvenli bir hayat imkanı sağlamaktır.

Bütçenizi zorlamadan hizmet veren Ziraat emeklilik bireysel emeklilik sistemine ait ürünler arasında bulunan gençlere, çiftçiye bireysel emeklilik planı, şemsiye, pırlanta, bereket bireysel emeklilik planı adı altında birçok farklı özelliği bulunan ürünleri sayesinde müşterilerine kolayca ve güvenli bir şekilde hizmet vermektedirler.  Ziraat Hayat ve Emeklilik müşteri olmak için Ziraat Bankası şubelerinde bulunan Bireysel Emeklilik uzmanlarına başvuru yapabilirsiniz. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve danışmak istedikleri konular için Ziraat Emeklilik müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Ziraat Emeklilik telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz. Bir önceki içeriğimizde ise Volvo Çağrı Merkezi Telefon Numarası bilgisi verilmiştir.

Ziraat Emeklilik Müşteri Hizmetleri Numarası

0850 222 97 00

Ziraat Emeklilik Web Sitesi

Yorum yapın