Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi nedir? Ziraat Bankası çağrı merkezi telefon bilgisi nedir? Bu makalemizde tüm bu sorularla birlikte, Ziraat Bankası hakkında merak edilen tüm diğer sorulara da cevap vereceğiz. Dilerseniz makalemize Ziraat Bankasının tarihi kuruluşu ile başlayalım.

 Ziraat Bankası

Ziraat Bankası Ahmet Şefik Mithat Paşa tarafından 1863 yılında Pirot Kasabasında memleket sandıklarını oluştururken  1867 yılında Memleket sandıkları nizamnamesinin yürürlüğe sunulması ile birlikte Devletin dört bir yanında sandıklar hizmet vermiştir ve başarıyla sonuçlanmıştır. Seneler 15 Ağustos 1888 yılına geldiği vakitte Ziraat Bankası resmen kurulmuştur. O günlerde bulunan Menafi sandıklarını banka şubelerine dönüştürerek faaliyete girmiştir.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Birçok kişi Ziraat bankası ile çalışmaktadır, ve haliyle ziraat bankası müşteri hizmetleri telefon numarası çokça araştırılmaktadır. Ziraat Bankası bireysel ve kurumsal müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek adına müşteri hizmetleri telefon numarası kullanmaktadır. Ziraat Bankası çağrı merkezi de diyebileceğimiz bu numaralar üzerinden arayarak, aklımızdaki tüm soru işaretlerini çözebilir, bilgi edinebilir ve bir takım işlemleri gerçekleştirebiliriz. Ziraat Bankası müşteri hizmetleri telefon numarası 444 00 00 ve 0850 220 00 00 numaralı telefon numaralarıdır. Bu numaraları arayarak tüm isteklerinizi gerçekleştirebilir, bilgi edinebilir ve finansal işlemler yapabilirsiniz fakat finansal işlem yapabilmeniz adına Telefon  Bankacılığı müşterisi olmanız gerekiyor.

Ziraat Hesabım Kilitlendi

Birçok durumda Ziraat Bankası hesabınız kilitlenebilmektedir. Bunlardan birisi de Ziraat Bankası mobil uygulamanızın şifresini unutmanız veyahut internet şubesi şifrenizi unutmanızdan kaynaklanmaktadır. Bu gibi durumlarda neler yapmanız gerektiğini bilmiyor olabilirsiniz ama kesinlikle endişe etmenize gerek yok. Dilerseniz Ziraat Bankası banka şubesine gidebilir ve durumu izah edebilirsiniz, dilerseniz de 444 00 00 veya 0850 220 00 00 numaralı Ziraat Bankası telefon numarasını arayarak durumu izah edebilir ve çözüm talep edebilirsiniz. Tüm bunları yaptıktan hemen sonra hesabınıza erişim sağlayabilirsiniz.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine bağlanmak isterken birçoğumuz sıkılmakta ve bunalmaktayız. Onlarca detaylı robot konuşması ve dahası çoğu kişi için bazen çekilmez hale gelebilmektedir. Bundan dolayı Ziraat Bankası müşteri hizmetleri direkt bağlanma yöntemini kullanabilirsiniz. İlk olarak 444 00 00 veyahut 0850 220 00 00 numaralı telefon numarasını arıyoruz ve anan menüye erişiyoruz. Ana menüye eriştiğimiz vakit öncelikle 4 numarasını daha sonra da 0 rakamını tuşluyoruz. Evet işte bu kadar basit!

Ziraat Bankası Hesap Numarasını Nasıl Öğrenebilirim?

En çok merak edilen sorulardan birisi de budur. Dilerseniz Ziraat Bankası telefon numarasını arayarak öğrenebileceğiniz gibi Ziraat Bankası müşteri hizmetleri telefon numarasını aramadan da öğrenebilirsiniz. Bunun için kartınızda tanımlanmış olan telefon numaranız üzerinden “HESAPBILGI” yazmanız ve boştuk bırakarak kartınızda yer alan numaranızınız son 6 hanesini 4747 numaralı numaraya SMS göndermeniz gerekmektedir. Tüm bunları yaparak Ziraat Bankası hesap numaranızı öğrenebilirsiniz.

Ziraat Bankası Çağrı Merkezi İletişim Formu

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri iletişim formu yer yer çokça işimize yaramaktadır. Ziraat bankası iletişim formu ile bildirimde bulunabilmemiz, şikayet ve teşekkür taleplerini dile getirmemiz mümkündür. Ziraat Bankası müşteri hizmetleri iletişim formunu doldurmak için lütfen buraya tıklayınız. Doldurmuş olduğunuz forumu göndermenizden hemen sonra yetkili birimlerce operasyonlar başlayacak olup sizlere en kısa süreçte geri bildirim sağlanacaktır.

ziraat bankası telefon numarası cagrimerkezitelefonlari.com 3

Ziraat Bankası Telefon Numarası Güncelleme

Birçok kişi tarafından yılda belki de birden fazla telefon numarası değişikliği yapılmaktadır. Bu değişiklikler ile birlikte elbette banka ve diğer hesaplardaki numarayı da eşitlemek gerekli. Ziraat Bankası telefon güncelleme yapmak için dilerseniz sizlere en yakın şubeye gidebilirsiniz, veyahut yukarıda vermiş olduğumuz müşteri hizmetleri destek hattını arayarak konuyla ilgili daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz ve ona göre hareket edebilirsiniz. Ama kesin çözüm en yakın şubenize gitmenizdir.

Ziraat Bankası Çalışma Saatleri

 Diğer tüm bankalar gibi Ziraat Bankası ‘da belirli saatler arasında çalışma göstermektedir. İşte Ziraat bankası çalışma saatleri;
 
 Ziraat Bankası 20 Şubat 2021 tarihi itibari ile tüm şubeleri saat sabah 09:00 da açılmakta olup, 12-30 a kadar sürmektedir 12:30-13:30 saatleri arası öğle molası olan çalışanlar 13:30-17:00 saatleri arasında hizmet vermeye devam etmektedir. Yani saat sabah 09:00 ve akşam 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Ziraat Bankası Sosyal Medya Hesapları

Ziraat Bankası sosyal medya hesapları üzerinden en son duyuruları ve güncel olayları takip edebilirsiniz. Ziraat Bankası sosyal medya hesaplarını işte sizler için derledik.

Ziraat Bankası Sosyal Medya Hesapları:

Ziraat Bankası Şikayet

Ziraat Bankası müşterileri ile olan ilişkilerini üst düzeyde yer vermektedir. Ziraat Bankası ile ilgili şikayetlerinizi Ziraat Bankası iletişim telefon numarası üzerinden bildirebilecek olduğunuz gibi aşağıda yer alan bağlantı adresine tıklayarak da bildirebilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki yorumlar kısmından bildirebilir ve sesinizi daha geniş kitleye duyurabilirsiniz.

Ziraat Bankası Şikayet- Lütfen Buraya Tıklayınız.


Sayfamızda yer alan diğer firmaların hakkında bilgiler edinmek için ve diğer tüm firmaların çağrı merkezleri bilgileri için lütfen buraya tıklayınız. Makalemizi okuduğunuz ve göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Eklememizi istediğiniz şeyleri yorumlarda belirtebilirsiniz.

Yorum yapın