Ziraat Bankası Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
1092

Türkiye’de aktif olarak faaliyet gösteren üç kamu bankasından birisi olan Ziraat Bankası’nın kuruluşu cumhuriyet öncesindedir. Ziraat Bankası, Osmanlı Devleti döneminde Mithat Paşa tarafından 1863 yılında kurulan “Memleket Sandıkları” isimli bankacılık kuruluşunun devamcısı niteliğinde faaliyet göstermektedir. Aradan geçen yılların ardından 1888 yılında resmi olarak Ziraat Bankası adı ile hizmet vermeye başlamıştır. Bugün, Ziraat Bankası çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve Ziraat Bankası’na ulaşabileceğiniz diğer iletişim bilgilerini siz değerli okuyucularımızla paylaşacağız.

Türkiye’de ve yurtdışında gerçekleştirilen baraj, köprü, havaalanı vb. niteliklerdeki devasa yatırımların ve projelerin finansmanı konumunda bulunan Ziraat Bankası, Türkiye’ nin en büyük bankacılık kuruluşudur. Bununla birlikte ABD, İngiltere, Azerbaycan, Irak, KKTC, Yunanistan, Gürcistan, İran gibi ülkelerde iştirak ve şubeleri ile yer almakta olan bir bankacılık kuruluşudur.

Türkiye’nin her yerinden bireysel ve kurumsal Ziraat Bankası müşterileri, Ziraat Bankası 444 lü müşteri hizmetleri için 444 00 00 veya 0850 220 00 00 numarasını arayabiliyor.

Ziraat Bankası Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 00 00
0850 220 00 00

Ziraat Bankası Genel Müdürlük
Hacı Bayram Mahallesi Atatürk Bulvarı,
No:8 06050 Altındağ / ANKARA ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Arama Terimleri: Ziraat Bankası iletişim bilgileri, Ziraat Bankası telefon no, Ziraat Bankası irtibat tel, Ziraat Bankası canlı destek, Ziraat Bankası müşteri temsilcisi, Ziraat Bankası şikayet hattı, Ziraat Bankası 0850 li telefon numarası, Ziraat Bankası whatsapp hattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz