Zentech Servis Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Ülkemizde Apple kullanıcılarına hizmet vermekte olan Zentech firması müşterilerine daha iyi hizmet sunmak ve tüm ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde gidermek adına çağrı merkezi üzerinden müşteri hizmetleri vermektedir. Zentech tarafından sunulan müşteri hizmetlerini arayarak her türlü sorunu, şikâyeti iletebilir ve destek alabilirsiniz.

Zentech Servis Çağrı Merkezi

Zentech uzman ve deneyimli kişilerden oluşan geniş servis ağıyla en iyi şekilde hizmet vermektedir. Apple ürünlerine ülkemizde en iyi şekilde servis hizmeti sağlamaktadır. Zentech Apple tarafından “Apple Premium” unvanı kazanmıştır. Ülkemizde 10 ilde hizmet vermektedir. Hizmette bulunduğu iller İzmir, İstanbul, Adana, Bursa, Denizli, Eskişehir, Gaziantep, Kahramanmaraş, Kayseri ve Samsun’dur. Bu illerde ikametgâh ediyor ya da bu illere yakın şehirlerde oturarak sahip olduğunuz Apple cihazlarınıza servis hizmetini 0 850 255 00 99 numaralı çağrı merkezini arayarak sağlayabilirsiniz. En iyi şekilde servis hizmeti alabilirsiniz.

En iyi kalitede güvenilir bir şekilde uzman kişilerden Apple ürünlerinize servis hizmeti almak istiyorsanız Zentech firmasına ait müşteri hizmetleri numarasını arayabilir ve her türlü konuda bilgi alabilir ve destek alabilirsiniz.

Zentech tarafından sunulan Apple servis hizmetinden sizde yararlanmak ve destek almak isterseniz yapmanız gereken işlem çok kolay. İster müşteri hizmetlerinin telefon numarasını arayarak isterseniz de sitenin internet sitesinde yer alan iletişim formunu doldurarak destek talebinde bulunmaktadır.

Servis ihtiyacına duyan cihazlarınızı firmamız geniş servis ağı sayesinde bulunduğunuz adresten gelip almaktadır. Güvenilir şekilde cihazınız tamir edilecek yere teslim edilmekte ve sorunu giderilmektedir. Daha sonra firmamız güvenilir bir şekilde cihazı tarafınıza iletmektedir. Kargo hizmeti de bulunmaktadır.

Firmamıza kargoyla vermiş olduğunuz ürünler güvenli şekilde size aynı kargo üzerinden gönderilmektedir. Ve kargoda olan cihazlarınızı servis takibi sayesinde zentecservis.com.tr internet sayfasından kontrol edebilirsiniz.

Zentech Servis Şikayet

Zentech tarafından almış olduğunuz servis hizmetinde yaşadığınız sorunu, memnuniyetsizliği şikâyet hattı üzerinden yetkili kişilere iletebilirsiniz. Aşağıda yer alan numaradan şikâyet hattında ki yetkili kişilerle bağlantı kurabilirsiniz.

Zentech Servis Şikayet Telefon Numarası

0850 255 00 99

Yorum yapın