Zara İletişim Telefon Numarası

Zara çağrı merkezi iletişim seçenekleri ve iletişim bilgilerini sunduğumuz bu makalemizde vatandaşlarımız için neredeyse tüm faydalı bilgilerin yer aldığı bu portalı inceledik. İyi okumalar dileriz.

Zara Müşteri Hizmetleri Numarası

Zara markası İspanya ülkesinde kurulmuş olan bir alışveriş giyim mağazasıdır. 1975 senesinde Arteixo, Galiçya’da Amancio Ortega ve Rosalía Mera tarafından kurulan marka şu an günümüzde dünyanın en öncü giyim markaları arasında yerini almayı başarmıştır. Dünyada yer alan üç büyük giyim mağazaları arasında yerini alan Zara markası 93 ülkede hizmet vermektedir. 2 bini aşkın mağazası ile modaya yön veren giyim markaları arasında yerini alan Zara, Türkiye’de de en çok tercih edilen giyim mağazaları arasındadır. Zara markası Inditex grubu içerisinde yerini alan bir markadır ev içerisinde Pull and Bear, Oysho, Stradivarius, Bershka gibi markalar da yer almaktadır. Kadın, erkek ve çocuk modasına yön veren Zara müşteri memnuniyetini önemseyerek faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Zara müşteri hizmetlerini arayarak Zara markası hakkında istek, öneri ve şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Alanında uzman destek ekibi ile her türden işleminiz hemen kayıt altına alınmaktadır. Haftaiçi ve haftasonu iş saatleri arasında iletişime geçebilirsiniz.

zara

Zara Çağrı Merkezi Numarası

İstanbul, İzmir, Mersin, Antalya, Gaziantep, Eskişehir gibi illerimizde mağazaları bulunan firmanın size en yakın şubesinin nerede olduğunu öğrenmek için Zara çağrı merkezini arayabilirsiniz. Firmanın çağrı merkezini arayarak Zara mağazalarından satın aldığınız ürünlerin iade ve değişim talepleri hakkında öğrenmek istediklerinizi sorabilirsiniz. Yasal haklara göre düzenlenmiş olan iade ve değişim yönetmenliğine göre kolayca işlem yapılmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için Zara iletişim numarasını arayabilir ya da iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Zara markasının resmi internet sitesini ziyaret ederek mağazaya gitmeden tek bir tuşla Zara’dan alışveriş yapabilirsiniz. Kapıda nakit ödeme ve online ödeme gibi seçenekler sunmakta olan mağaza 3 iş günü içerisinde adresinize siparişlerinizi teslim etmektedir. Zara’dan sipariş verdiğiniz ürünlerle yaşadığınız sıkıntılar için Zara iletişim numarasını arayabilir ve destek alabilirsiniz. Talebinize göre iade ve değişim seçenekleri gerçekleştirilmektedir. 15 iş günü içerisinde talebiniz işleme alınıp sonlandırılmaktadır.

Zara Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

444 59 52

0 800 211 10 02

Zara İletişim Formu

Yorum yapın