Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası, Yurtiçi Kargo müşterileri ve çalışmak isteyenler tarafından sıkça araştırılmaktadır. Türkiye’nin ilk kargo firması olması niteliğini taşıyan Yurtiçi Kargo; İstanbul merkezli olarak Arıkanlı Holding tarafından 1982 yılında kurulmuştur. Yurtiçi ve yurtdışı gönderim hizmeti sunan Yurtiçi Kargo; problem yaşayan müşterilerinin sorunlarını hızlı çözümlemek adına Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası ve diğer irtibat bilgilerini paylaşmıştır.

Yurtiçi Kargo Çağrı Merkezi Numarası

Kurulduğu günden bu yana hızla büyüyen Yurtiçi Kargo; ülkemizin ilk kargo firması olması sebebiyle pek çok kişinin ilk tercihi olmaktadır. 1996 yılından bu yana K.K.T.C’ye de kargo hizmeti sunan Yurtiçi Kargo’nun bugün 17 bölge müdürlüğü, 15 bini aşkın çalışanı, 33 aktarma merkezi ve 880’den fazla şubesi ile dünya çapında 220’den fazla ülkede aktif olarak hizmet veren Yurtiçi Kargo; yeni çıkan teknolojileri taşımacılık hizmetlerine entegre etmesi ile adından sıkça bahsettirmektedir.

1982 yılında Türkiye’nin ilk kargo şirketi olarak kurulan Yurtiçi Kargo, 1994 yılında da İlk bant sistemini kurmuştur. Aradan çok zaman geçmeden 1996 yılında yurtdışı taşımacılığı hizmeti de vermeye başlamıştır. Teknolojinin ilerlemesinin ardından 2001 yılında internet üzerinden kargo takip hizmetini de sunmuştur. Ayrıca, ilk kargo SMS bilgilendirme hizmetini 2007 yılında kullanıma sunmuştur. VIP hizmette sunmaktadır.

Yurtiçi Kargo İletişim Numarası

Yurtiçi Kargo müşteri memnuniyetine önem veren nadir firmalar arasındadır. Müşterilerine daha hızlı ve kaliteli destek sunabilmek adına Yurtiçi Kargo 444 lü müşteri hizmetleri telefon numarası yayınlanmıştır. Yurtiçi Kargo çağrı merkezi çalışma saatleri 08.00 ile 20.00 arasındadır. Yurtiçi Kargo müşteri hizmetlerine pazar günleri hariç haftanın her günü ulaşabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 99 99
0212 365 23 65

Yurtiçi Kargo Genel Müdürlük Adresi
Eski Büyükdere Cad. Ayazağa yolu Kargo Plaza No.17-19 Maslak Sarıyer / İSTANBUL

Yurtiçi Kargo Faks Numarası
0212 365 24 79

Yukarıda yer alan Yurtiçi Kargo çağrı merkezi numarası üzerinden Yurtiçi Kargo müşteri temsilcisine bağlanma işlemini gerçekleştirebilir; kargonuzun durumu hakkında detaylı bilgi alabilir, kargo ücretleri hakkında sorgulama yapabilir, adresinize kurye çağırarak kargo verebilirsiniz. Ayrıca Yurtiçi Kargo’ya olan tüm istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi de müşteri temsilcisine bildirebilirsiniz.

MNG Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası yazımıza da göz atabilirsiniz.

“Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası” üzerine bir yorum

Yorum yapın