Yurtiçi Kargo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
427

Türkiye’nin ilk kargo firması olması niteliğini taşıyan Yurtiçi Kargo; İstanbul merkezli olarak Arıkanlı Holding tarafından 1982 yılında kurulmuştur. Yurtiçi ve yurtdışı gönderim hizmeti sunan Yurtiçi Kargo; problem yaşayan müşterilerinin sorunlarını hızlı çözümlemek adına Yurtiçi Kargo çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer irtibat bilgilerini paylaşmıştır.

Kurulduğu günden bu yana hızla büyüyen Yurtiçi Kargo; ülkemizin ilk kargo firması olması sebebiyle pek çok kişinin ilk tercihi olmaktadır. 1996 yılından bu yana K.K.T.C’ye de kargo hizmeti sunan Yurtiçi Kargo’nun bugün 17 bölge müdürlüğü, 15 bini aşkın çalışanı, 33 aktarma merkezi ve 880’den fazla şubesi ile dünya çapında 220’den fazla ülkede aktif olarak hizmet veren Yurtiçi Kargo; yeni çıkan teknolojileri taşımacılık hizmetlerine entegre etmesi ile adından sıkça bahsettirmektedir.

Yurtiçi Kargo müşteri memnuniyetine önem veren nadir firmalar arasındadır. Müşterilerine daha hızlı ve kaliteli destek sunabilmek adına Yurtiçi Kargo 444 lü müşteri hizmetleri telefon numarası yayınlanmıştır. Yurtiçi Kargo çağrı merkezi çalışma saatleri 08.00 ile 20.00 arasındadır. Yurtiçi Kargo müşteri hizmetlerine pazar günleri hariç haftanın her günü ulaşabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 99 99
0212 365 23 65

Yurtiçi Kargo Genel Müdürlük Adresi
Eski Büyükdere Cad. Ayazağa yolu Kargo Plaza No.17-19 Maslak Sarıyer / İSTANBUL

Yurtiçi Kargo Faks Numarası
0212 365 24 79

Yukarıda yer alan Yurtiçi Kargo çağrı merkezi numarası üzerinden Yurtiçi Kargo müşteri temsilcisine bağlanma işlemini gerçekleştirebilir; kargonuzun durumu hakkında detaylı bilgi alabilir, kargo ücretleri hakkında sorgulama yapabilir, adresinize kurye çağırarak kargo verebilirsiniz. Ayrıca Yurtiçi Kargo’ya olan tüm istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi de müşteri temsilcisine bildirebilirsiniz.

Arama Terimleri: Yurtiçi Kargo iletişim bilgileri, Yurtiçi Kargo telefon no, Yurtiçi Kargo irtibat tel, Yurtiçi Kargo canlı destek, Yurtiçi Kargo müşteri temsilcisi, Yurtiçi Kargo şikayet hattı, Yurtiçi Kargo 0850 li telefon numarası, Yurtiçi Kargo whatsapp hattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz