Yudum Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri

Yudum çağrı merkezi müşteri hizmetleri telefonu. Hayatımızda her zaman yer alan sıvıyağ ihtiyacımızı Yudum markası kaliteli ve sağlıklı bir şekilde bizlere sunmaktadır.

Yudum

Yudum markası kaliteli ve sağlık bir şekilde ürettikleri yağlarla birlikte müşterilerine iletişim kanalı üzerinden müşteri hizmetleri sunmaktadır. Müşteri hizmetlerine arayarak marka tarafından ürünlerden yaşadığınız sorun, şikayet ya da iletmek istediğiniz bir öneri olduğunda bu durumu yetkili kişilere kolay bir şekilde iletebilirsiniz.

Yemeklerde, pastalarda, çöreklerde, böreklerde olmazsa olmazlardan biri yağdır. Yapacağımızı ürünlerin daha lezzetli olması adına yağ kullanımı önemlidir. Ülkemizde birçok firma yağ üretimi yapmakta ve yağ ihtiyacımızı karşılamaktadır.

Ülkemizde yağ anlamında hizmet veren markalardan biri de Yudum markasıdır. Yudum markası 1878’den beri sıvı yağ üretimi yapmaktadır. Bulunduğu sektörün önemli markalarından olan Yudum markası içerisinde Mısır, ayçiçeği ve zeytinyağı üretimi gerçekleşmektedir. Firma içerisinde üretimi yapılan bir ürünler tamamen organiktir ve hiçbirinde GDO bulunmamaktadır. Tüm ürünler en iyi teknolojiye sahip aletlerden hijyenik bir şekilde üretilmektedir.

Yudum Müşteri Hizmetleri Telefonu

Yudum firması müşterileri tarafından gelebilecek herhangi bir şikayeti, öneriyi dinlemek ve onlara destek vermek adına 0850 622 39 36 numarası üzerinden müşteri hizmetleri vermektedir. Bu numarayı arayarak yetkili kişilerle her konuyu konuşabilir ve destek alabilirsiniz.

Her zaman müşteri memnuniyetini üst düzey tutan ve müşteriyi memnun bırakmak adına çalışan Yudum firması müşteri memnuniyeti yine üst düzeyde tutmak adına çağrı merkezi üzerinden müşteri hizmeti vermektedir. Mesai saatleri içerisinde ulaşabileceğiniz müşteri hizmetlerinden her türlü konuyla ilgili destek alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri kadro deneyimli ve güler yüzlü kişilerden oluşmaktadır.

Firma tarafından üretilen ürünlerden aklınıza takılan bir soru olduğunda, almış olduğunuz ürünlerden yaşadığınız bir sorun, şikayet olduğunda ya da sizlere verilen hizmetlerinde daha iyi olması adına aklınıza gelen tüm önerileri müşteri hizmetlerine direk bağlanarak yetkili kişilere iletebilirsiniz. En hızlı şekilde geri dönüş sağlanmaktadır.

Yudum Müşteri Hizmetleri Şikayet Hattı

Yudum markası olarak müşterin ürünlerden ya da hizmetlerden yaşadıkları sorunları, şikayetleri hızlı bir şekilde yetkili kişilere iletmeleri adına şikayet hattı hizmeti de bulunmaktadır. Aşağıda yer alan numarayı arayarak hızlı bir şekilde şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

0850 622 39 36

Yorum yapın