Youtube Müşteri Hizmetleri Numarası 2021

Youtube Müşteri Hizmetleri Numarası bilgisi paylaşacağımız içeriğimizde YouTube şirketine herhangi bir sorun anında ulaşabileceğiniz telefon numarası ve tüm diğer iletişim kanallarının bilgisi aktarılmaktadır.

YouTube dünya üzerindeki en büyük video paylaşım platformu olmak üzere aynı zamanda en çok kullanılan sosyal medya platformlarının da başında gelmektedir. Google şirketinin YouTube’u satın alması ile birlikte Adsense ve Adwords gibi araçların YouTube entegre edilmesi “YouTuber” mesleğinin ortaya çıkmasını sağlamıştır. Diğer yandan, YouTube sadece bir sosyal medya platformu değil aynı zamanda videolu arama motorudur.

Youtube Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

YouTube Müşteri Hizmetleri Numarası bulunmamaktadır. YouTube Bize Ulaşın sayfasındaki bilgileri incelediğimizde şirketin adresi Amerika’daki adres olarak belirtilmektedir. Şirketin ülkemizdeki adres bilgisi ise aşağıda yer almaktadır.

Adres: Büyükdere Caddesi. No. 185, Kanyon Ofis Binası, Kat: 6 İstanbul, 34394, Türkiye

Adres bilgisi YouTube’un Türkiye’deki resmi adres bilgisidir.

Herhangi bir telif hakkı ile şirkete ulaşmak istiyorsanız YouTube İletişim Mail bilgisi de içeriğimizin devamında yer almaktadır.

legal@support.youtube.com mail adresi YouTube direkt olarak ulaşabileceğiniz resmi mail adresidir.

Youtube Çağrı Merkezi Numarası

YouTube Müşteri Hizmetleri Numarası bulunmadığı gibi YouTube Çağrı Merkezi Numarası da bulunmamaktadır. YouTube şirketine sadece uygulama üzerinden bildiri yapabilir veya mevcut mail adresine mail atabilirsiniz.

YouTube ile nasıl iletişime geçebilirim?

YouTube ile içeriğimizde de belirttiğimiz mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

YouTube maili nedir?

YouTube mail adresi ilgili bağlantıda yer almaktadır.

YouTube Ofisi Nerede?

YouTube’un merkez ofisi 901 Cherry Ave, San Bruno ABD’de yer almaktadır. YouTube’un Türkiye’deki ofisi ise Büyükdere Caddesi. No. 185, Kanyon Ofis Binası, Kat: 6 İstanbul, 34394, Türkiye adresinde yer almaktadır.

Bir önceki içeriğimizde ise Bim İletişim Numarası bilgisi yer almaktadır.

Yorum yapın