Yedigün Çağrı Merkezi Numarası

Yedigün Çağrı Merkezi Numarası bilgisi sayesinde ülkemizin en popüler meyveli gazoz üretim şirketi Yedigün’e ulaşabilirsiniz. Portakal, mandalina ve greyfurt aromalı üç farklı ürünü bulunmaktadır. Meyveli gazoz seven yüz binlerce müşterinin tek tercihi olmuştur. İçindeki malzemeler ve oranlar çok iyi ayarlanmıştır. Kim içerse çok beğenmektedir.

Yedigün Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

Yedigün Çağrı Merkezi Numarası içeriğimizin devamında yer almakla birlikte Yedigün markası günde yüz binlerce ürün satan büyük bir şirkettir. Ürünler tüm market zincirlerinde, orta ölçekli marketlerde hatta küçük bakkallarda bile bulunmaktadır. İsteyen herkes kolayca ürün alışverişi yapabilir. Yedigün ürünlerini tüketen herkes lezzetinden memnun kalmıştır. Kalite, lezzet ve uygunluğun bir arada sunulduğu Yedigün, kurulduğundan beri yoğun bir müşteri kitlesine hizmet etmektedir. Tüm sorularınız için Yedigün müşteri hizmetleri numarasını kolayca arayabilirsiniz.

Yedigün soru, şikayet, istek ve önerileriniz için Yedigün iletişim numarasını arayabilirsiniz. Tüm sorunlarınız için iletişim hatlarını kullanmanız en mantıklısı olacaktır. 09:30 ve 19:00 saatleri arasında faaliyet gösteren bir müşteri hizmetleri iletişim telefon hattı bulunmaktadır. Ürünlerle yaşadığınız bir sorun olursa Yedigün müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz. Personellerinden müşterilerine kadar memnuniyetin dorukta olduğu bir firmadır. Sattığı ürünün geri dönüşlerini de alan marka, müşterilerin önerilerini ve geri dönüşlerini önemser. Tam donanımlı ve eğitimli personelleri bulunmaktadır.

Yedigün Müşteri Hizmetleri Numarası

0212 319 30 00

Yedigün İletişim Numarası

0212 357 01 80

Yorum yapın