Yedigün Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
612

Yedigün Türkiye’de yaygın olarak tüketilen bir meyveli gazoz markasıdır. Portakal, mandalina ve greyfurt aromalı üç farklı ürünü bulunmaktadır. Meyveli gazoz seven yüz binlerce müşterinin tek tercihi olmuştur. İçindeki malzemeler ve oranlar çok iyi ayarlanmıştır. Kim içerse çok beğenmektedir. Yedigün markası günde yüz binlerce ürün satmaktadır. Ürünler tüm market zincirlerinde, orta ölçekli marketlerde hatta küçük bakkallarda bile bulunmaktadır. İsteyen herkes kolayca ürün alışverişi yapabilir. Yedigün ürünlerini tüketen herkes lezzetinden memnun kalmıştır. Kalite, lezzet ve uygunluğun bir arada sunulduğu Yedigün, kurulduğundan beri yoğun bir müşteri kitlesine hizmet etmektedir. Tüm sorularınız için Yedigün müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kolayca arayabilirsiniz.

 

 

Yedigün soru, şikayet, istek ve önerileriniz için Yedigün çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Tüm sorunlarınız için iletişim hatlarını kullanmanız en mantıklısı olacaktır. 09:30 ve 19:00 saatleri arasında faaliyet gösteren bir müşteri hizmetleri iletişim telefon hattı bulunmaktadır. Ürünlerle yaşadığınız bir sorun olursa Yedigün müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Personellerinden müşterilerine kadar memnuniyetin dorukta olduğu bir firmadır. Sattığı ürünün geri dönüşlerini de alan marka, müşterilerin önerilerini ve geri dönüşlerini önemser. Tam donanımlı ve eğitimli personelleri bulunmaktadır.

 

 

Yedigün Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0212 319 30 00

 

Yedigün Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0212 357 01 80

 

Arama Terimleri; Yedigün müşteri hizmetleri, Yedigün müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Yedigün çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Yedigün çağrı merkezi, Yedigün canlı destek, Yedigün irtibat numarası, Yedigün telefon numarası, Yedigün iletişim numarası, Yedigün şikayet hattı, Yedigün iletişim telefon numarası, Yedigün müşteri hattı, Yedigün irtibat hattı, Yedigün şikayet hattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz