Yargıcı Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

1978 yılında kurulan şirkete Yargıcı Çağrı Merkezi Numarası sayesinde ulaşabilirsiniz. Erkek gömlek mağazası olarak sektöre giriş yapan şirket koleksiyonlar üretmektedir.

Yargıcı Çağrı Merkezi Numarası

Kısa bir süre içerisinde tasarımları ile dikkat çekmeye başlayan marka, Türkiye’de daha önce kullanılmayan pastel tonlar ile tasarımlar yaparak adından bahsettirmeye başladı. Büyük bir ilgi ile karşılaşan Yargıcı, 1988 senesinde ilk kez kadın koleksiyonunu çıkarır ve böylelikle marka büyük bir ilgi ile karşılaşır. Daha sonra aksesuar, kozmetik ve ev & yaşam alanlarında da üretimler yapmaya başlayan Yargıcı uzun yıllardır Türkiye’de hizmet vermekte olan köklü mağazalar arasında yer almaktadır. Bugün kadın giyim alanında inanılmaz koleksiyonlar hazırlayan Yargıcı, triko, gömlek & bluz, ceket, pantolon, etek, şort, denim, ev giyim ve dış giyim gibi alanlarda ürünler üretmektedir. Yargıcı markasının İstanbul, Kocaeli, Adana, Antalya, Eskişehir, İzmir, Muğla, Ankara, Aydın gibi şehirlerde hizmet vermektedir. Size en yakın Yargıcı mağazasının nerede olduğunu öğrenmek için Yargıcı müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Sadece yurt içinde değil aynı zamanda yurt dışında da büyük bir ilgi gören Yargıcı mağazası müşterilerinin memnuniyetine önem vermekte ve onların sorunlarına çözümler bulmaya çalışmaktadır. Yargıcı çağrı merkezini arayarak marka hakkında istek, öneri ve şikayetlerinizi dile getirebilir ve çağrı merkezi yetkililerinden destek alabilirsiniz.

Yargıcı Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

444 97 42

Yargıcı İletişim E-Posta Adresi

Yorum yapın