Yargıcı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
633

Yargıcı markası tam olarak 1978 senesinde kurulmuştur. Emir Yargıcı ve kardeşinin açtığı bir erkek gömlek mağazası ile sektöre giriş yapan marka, yurt dışındaki moda trendlerini takip ederek koleksiyonlarını yapmaktaydı. Kısa bir süre içerisinde tasarımları ile dikkat çekmeye başlayan marka, Türkiye’de daha önce kullanılmayan pastel tonlar ile tasarımlar yaparak adından bahsettirmeye başladı. Büyük bir ilgi ile karşılaşan Yargıcı, 1988 senesinde ilk kez kadın koleksiyonunu çıkarır ve böylelikle marka büyük bir ilgi ile karşılaşır. Daha sonra aksesuar, kozmetik ve ev & yaşam alanlarında da üretimler yapmaya başlayan Yargıcı uzun yıllardır Türkiye’de hizmet vermekte olan köklü mağazalar arasında yer almaktadır. Bugün kadın giyim alanında inanılmaz koleksiyonlar hazırlayan Yargıcı, triko, gömlek & bluz, ceket, pantolon, etek, şort, denim, ev giyim ve dış giyim gibi alanlarda ürünler üretmektedir. Yargıcı markasının İstanbul, Kocaeli, Adana, Antalya, Eskişehir, İzmir, Muğla, Ankara, Aydın gibi şehirlerde hizmet vermektedir. Size en yakın Yargıcı mağazasının nerede olduğunu öğrenmek için Yargıcı müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Sadece yurt içinde değil aynı zamanda yurt dışında da büyük bir ilgi gören Yargıcı mağazası müşterilerinin memnuniyetine önem vermekte ve onların sorunlarına çözümler bulmaya çalışmaktadır. Yargıcı çağrı merkezini arayarak marka hakkında istek, öneri ve şikayetlerinizi dile getirebilir ve çağrı merkezi yetkililerinden destek alabilirsiniz.

Yargıcı Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

444 97 42

Yargıcı İletişim E-Posta Adresi:

shop@yargici.com

Arama Terimleri: Yargıcı irtibat telefonu, Yargıcı canlı destek, Yargıcı müşteri temsilcisi, Yargıcı şikayet hattı, Yargıcı iletişim numarası, Yargıcı telefon numarası, Yargıcı çağrı merkezi, Yargıcı müşteri hizmetleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz