Yargı Yayınevi Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0
535

Yargı Yayınevi Türkiye’de kitap sektöründe hizmet veren internet sitesidir. İlk olarak Ankara’da  Yaşar Kavas, Ahmet Kavas ve Hüseyin Yıldırım tarafından küçük bir şube açarak faaliyetlerine başlamışlarıdır. Yayınevi olarak birçok üniversite ders kitaplarını yayınlamış ve pazarlamışlardır. Yargı Yayınevi’nin ilk yayını Devlet Malları isimli eseri olarak bilinmektedir. Daha sonra müşterilerinin kitap gereksinimlerini karşılamak amacıyla internet sitesi açarak faaliyetlerine devam etmişlerdir. Yargı Yayınevi Türkiye’de bulunan Müfettişlik, Hakimlik, Savcılık ve Kaymakamlık sınavlarına hazırlanan müşterileri için kitaplar yayımlamıştır. Eğitim sektörünün yanı sıra kitaplarını birçok farklı alanlara ait sınavlara ve müşterilerine göre düzenlemektedir. Aradan geçen zamandan sonra Yargı Basım Yayın Dağıtım Ltd. Şti. adı altında Yargı Yayınevi hizmetlerine devam etmiştir. Ayrıca Yargı Yayınevi’nin internet sitesi sayesinde Türkiye genelinde bulunan birçok müşterisine kitaplarını satın alma imkanı sağlamaktadır.  Yargı Yayınevi’nin ürünleri arasında KPSS, YDS, AYT, TYT, ALES ve LGS başta olmak üzere PTT, Askeri, Adli Yargı Hakimlik, İdari Yargı Hakimlik, YSK, Polis Meslek İçi sınavlarına hazırlık gibi birçok farklı alanda kitapları bulunmaktadır. Yargı Yayınevi sınavlar için kitaplarına ek olarak ilköğretim, ortaöğretim ve liseler için de derslere yardımcı kitaplarını piyasaya sürmüştür. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünler hakkında sormak istediğiniz sorular ve kargo seçenekleri  için Yargı Yayınevi müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Yargı Yayınevi çağrı merkezi iletişim telefon numarasını destek almak için arayabilirsiniz. Ürünlere ait ödeme seçenekleri hakkında bilgi almak için hafta içi 09.00 ile 19.00 saatleri arasında yetkililere danışabilirsiniz.

Yargı Yayınevi müşteri iletişim telefon numarası: 0850 532 96 53

Arama terimleri: Yargı Yayınevi müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Yargı Yayınevi çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz