Yapı Kredi İletişim Telefon Numarası

Yapı Kredi İletişim Telefon Numarası, bankalarla ilgilenen vatandaşlarımız tarafından merak edilmektedir. Tam adı Yapı Kredi Bankası A.Ş. olan Yapı Kredi Bankası 1944 yılında kurulmuştur. Türkiye’de vatandaşların daha uygun koşullar altında konut sahibi olmalarına destek olması amacı ile kurulmuş olan Türkiye’nin ilk özel bankası konumunda bulunmaktadır. Günümüz Türkiye’ sinde 81 ildeki 1000’i aşkın şubesinin yanı sıra 4000’den fazla ATM’si ile müşterilerine hizmet vermektedir. Pek çok kişinin müşterisi olduğu ve arama yapmak istediğinde sorguladığı Yapı Kredi çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve Yapı Kredi müşteri hizmetlerine bağlanma yolları sizlerle.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yapı Kredi Bankası ilk olarak sahibi olan Çukurova Holding’in borçları nedeniyle TMSF tarafından el konulmasından sonra Koç Holding bünyesinde bulunan Koç Finansal Hizmetler tarafından satın alınmıştır. Türkiye’nin 4. Büyük özel bankası olan Yapı Kredi Bankası’nı elinde bulunduran Koç Finansal Hizmetler A.Ş. ise Koç Holding ve Unicredit ortaklığındadır.

Yapı Kredi İletişim

Yapı Kredi Bankası 444 lü müşteri hizmetleri numarası için 0850 222 0444 numarası kullanılabiliyor. Yapı Kredi müşteri hizmetlerine haftanın her günü ve her saati dilediğiniz gibi ulaşabilirsiniz. Yapı Kredi çağrı merkezi üzerinden kayıp/çalıntı kart bildiriminde bulunabilir, kredi kartı işlemlerinizi gerçekleştirebilir, bankacılık işlemleri ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca tüm istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden kolayca bildirebilirsiniz.

Yapı Kredi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 0444
444 0 444

Yapı Kredi WhatsApp Müşteri Hizmetleri Hattı Telefon Numarası
0850 222 0 444

Yapı Kredi Genel Müdürlük Adresi
Yapı Kredi D Blok Plaza Büyükdere Cad. Levent 34330 Beşiktaş-İstanbul

Yapı Kredi Bankası Faks Numarası
0212 339 60 00

Yapı Kredi Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Günümüzde pek çok banka müşteri hizmetlerinde bulunduğu gibi Yapı Kredi Bankası çağrı merkezinde de sesli yanıt sistemi bulunmaktadır. Yukarıda paylaşmış olduğumuz Yapı Kredi müşteri hizmetleri numarasını aradıktan sonra yapmak istediğiniz işlemi söyleyip ‘0’ rakamını tuşlayınız. Saniyeler içerisinde müşteri temsilcisine bağlanacaksınız.

QNB Finansbank İletişim Numarası yazımıza da göz atabilirsiniz.

Yorum yapın