Yandex Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0
455
Yandex Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
Yandex Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
   Birçoğumuz araştırmayı öğrenmeyi kendimizi geliştirmeyi severiz. İnsanlığın doğasında vardır merak etmek. Yıllar geçtikçe bu merak ve bu araştırma içgüdüsü sayesinde yeni keşifler yapmış, yeni şeyler bulup icat etmişizdir. Tabi zamanla birlikte bu icatla,r bu buluşlar boyut atlar ve kendimizi sanal alemin içinde buluruz. Taş devrinden günümüze kadar yaşam tarzımıza kadar bir sürü değişiklik yaşamışızdır fakat içimizdeki o merak duygusu hiçbir zaman azalmamıştır. Dolayısı ile günümüzde neredeyse  teknolojik cihazların birçoğunda merak ettiğimiz şeyleri araştırmak için bir sürü arama motoru firmaları vardır. Bu arama motoru firmalarından en bilinenlerinden  biri ise Yandex’tir.
    Yandex 1997 yılında Rusya da kurulmuş bir arama motoru firmasıdır. Yandex Rusya Bağımsız Birleşik Devletler Topluluğu’nun en büyük ve en önemli teknoloji firmasıdır.
      Arama motoru firmaları arasında dünyada üçüncü gelen Yandex ,Rusya arama motoru pazarında %58,25 pazar payına sahiptir.
     Yandex arama motoru çoğu çalışanın ve kurucularının Rusya’da yer aldığı 17 ülkede 30 ofisin sahibidir. Türkiye de ise durum şöyledir; Google’dan sonra en çok kullanılan arama motorudur. Türkiye arama motoru pazarında ise %14,81 pazar payı bulunmaktadır.
      Yandex arama motorunun asıl amacı bilgi edinmek isteyenleri en kısa sürede aydınlatmak, sorulmuş olan sorulara karşı ise yine en kısa sürede doğru cevabı vermektir. Yandex‘de navigasyon, e-ticaret, ulaşım ve benzeri birçok alanda bizlere yardımcı olmaktadır.
      Yandex ulusal bir firma olmasının yanı sıra Dünyada 56 milyondan fazla kullanıcıya sahip bir arama motorudur.
      20 Mayıs 2020 tarihi itibari ile Yandex, Rusya ve Türkiye’de bulunan telefonlarında tahmin edilen arama motoru olması için Huawei  ile anlaşmıştır.
   Yandex’in hizmet bölgelerinden birkaçı: Rusya başta olmak üzere Türkiye, Estonya, Azerbeycan, Gürcistan, Kazakistan, Belarus, Özbekistan, İsrail ve Ermanistan.
   Yandex’in ürünlerinden bazıları:
  • Yandex.Çeviri
  • Yandex.Browser
  • Yandex.Disk
  • Yandex.Mail  Yandex.Haritalar
  • Yandex.Money
  • Yandex.Navi
  • Yandex.Trafik
Ve benzeri servisleri bulunmaktadır.

Yandex Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarasını arama motorunda ve servislerinde yaşadığınız sorunlar için arayabilirsiniz.

Yandex Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası :0212 386 87 61

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz