Worldcard Çağrı Merkezi İletişim Numarası

Worldcard çağrı merkezi iletişim seçenekleri ve iletişim bilgilerini sunduğumuz bu makalemizde vatandaşlarımız için neredeyse tüm faydalı bilgilerin yer aldığı bu portalı inceledik. İyi okumalar dileriz.

Worldcard Müşteri Hizmetleri Numarası

Worldcard tam olarak 1992 senesinde Yapı Kredi Bankası tarafından kurulan bir kredi kartıdır. “Türkiye’nin en bonkör kartı” sloganı ile Türkiye’de faaliyetlerine başlayan banka kısa bir süre içerisinde geniş müşteri yelpazesine ulaşmıştır. Nitekim hala günümüzde de en çok tercih edilen kredi kartlar arasında yerini almaktadır. Alanında oldukça iddialı ve ekonomik fırsatlar yaparak kendinden bahsettiren Worldcard aynı zamanda “Dünyanın En Değerli 10 Kredi Kartı” listesinde yer almayı başarmıştır. Müşterilerine her geçen gün daha çok yenilik ve avantajlar sunarak onların yaşamını daha da kolaylaştırmayı sağlamak amacıyla çalışmaktadır. Özellikle yaptığınız alışverişlerde birçok cazip fırsatlar sunmaktadır. Yaptığınız alışverişler sayesinde toplayacağınız Worldpuanlarla anlaşmalı noktalardan birçok farklı avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Worldcard1

Worldcard Kredi Kartı Başvuru Numarası

Eğer siz de güvenilir alışveriş imkanı sunan Worldcard kredi kartına sahip olmak istiyorsanız iki yöntem ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İnternet sitesi olan worldcard.com.tr üzerinden kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Sizlere yöneltilen bilgileri doğru bir şekilde doldurmanız halinde başvurunuz onaylanacaktır. Bir başka yöntem ise müşteri hizmetlerini arayarak başvuru şeklidir. Müşteri hizmetlerini aradığınızda hangi işlemi gerçekleştirmek istediğinize dair bir soru sorulmaktadır. İlgili işlem olan kart başvurunun numarasını tuşlayarak gerekli bilgiler sizden istenmektedir. Bu sayede başvurunuzu telefondan da gerçekleştirebilirsiniz.
Kart başvurunuzu doğru bir şekilde doldurmanız halinde maksimum 10 iş günü içerisinde Worldcard kredi kartınız kurye ile adresinize teslim edilecektir. Evde olmamanız durumunda ilgili banka size bildirerek oradan almanız talep edilmektedir.

Worldcard Çağrı Merkezi

Worldpuanlarınız ile ister telefonunuza TL tükleyebilir isterseniz bu puanlarınızı alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Worldcard’ın sunduğu hizmetler, fırsatlar ve kampanyalar hakkında daha detaylı bir bilgiye sahip olmak istiyorsanız Worldcard müşteri hizmetlerini arayarak yetkiliyle daha detaylı bir görüşme yapabilir ve kartın avantajlarından daha çok bilgi sahibi olabilirsiniz.

Eğer Worldcard kullanıcısı iseniz kredi kartınızın borçları ve aidatı hakkında daha detaylı bir bilgiye Worldcard çağrı merkezini arayarak ulaşabilirsiniz. 0850’li numarası ile hizmet vermekte olan Worldcard müşteri temsilcisi aynı zamanda kartınızın kayıp, çalıntı ve değişim gibi işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Çalışma saatleri içerisinde müşteri hizmetlerine bağlanarak işleminizi kolay bir şekielde gerçekleştirebilirsiniz.

Worldcard Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

0850 222 0 444

Yorum yapın