WhatsApp Çağrı Merkezi

2010 yılının Ocak ayında ABD merkezli olarak eski Yahoo çalışanları olan Jan Koum ve Biran Acton tarafından kurulan WhatsApp; anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Dünya çapında en çok kullanılan internet bazlı iletişim uygulaması olan WhatsApp; bazen kullanıcılarına bir takım sorunlar çıkarmaktadır. Bu yazımızda bu sorunların çözümlenebilmesi adına WhatsApp çağrı merkezi iletişim telefon numarası bilgilerinden detaylı olarak bahsedeceğiz.

WhatsApp Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

Wi-Fi, 2G, 3G ve 4G internet bağlantılarından herhangi birine bağlı her cihaz ile çalışabilen WhatsApp; tamamen ücretsizdir. Mevcut operatör ücretlerini hiçbir şekilde etkilemeyen WhatsApp; sadece internet kullanımı sağlamaktadır. İçerisine hiçbir şekilde reklam dahi barındırmayan WhatsApp’ta pek çok özellik bulunmaktadır. Arkadaşlarınız ile, iş arkadaşlarınızla, sınıf arkadaşlarınızla, ailenizle kısacası numarası olan ve WhatsApp kullanan herkesle dilediğiniz gibi sohbet edebilirsiniz.

WhatsApp üzerinden bir başka WhatsApp kullanıcısıyla anlık olarak mesajlaşabilir, ücretsiz bir şekilde sesli ve görüntülü görüşme yapabilirsiniz. Ayrıca mesaj üzerinden karşıdaki kişiye fotoğraf, video, ses kaydı, belge, GIF ve onlarca emoji gönderebilirsiniz. 2014 yılının Şubat ayı itibari ile Facebook tarafından satın alınan WhatsApp; Facebook şirketinin bünyesi altında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Her geçen gün yenilik üzerine yenilik ekleyen WhatsApp; en son ‘Hikayeler’ özelliği ile adeta sosyal medya platformu havasına bürünmüştür. Oldukça stabil oluşu, kullanıcıların aradığı özelliklere sahip olması, güvenli oluşu ve internet kullanımının çok düşük seviyelerde olması sebebiyle WhatsApp dünya üzerinde milyarlarca kişi tarafından sevilerek tercih edilen olmazsa olmaz uygulamalardan birisidir.

iOS, Android, BlackBerry OS, Windows Phone, Symbian, Tizen, Firefox OS, Windows ve MacOS platformlarında kullanılabilen WhatsApp; ayrıca işyerleri için özel olarak hazırlanan WhatsApp Business uygulaması ile de hizmet vermektedir. WhatsApp Business’da normal WhatsApp da olduğu gibi tamamen ücretsizdir. İşletmenize özel hazır mesajlar, kullanıcılarınızı bilgilendirici mesai saatleri ve daha pek çok özelliğiyle sevilerek kullanılmaktadır.

Üzgünüz ki herhangi bir WhatsApp 444 lü müşteri hizmetleri numarası bulunmamaktadır. Ancak aşağıda bulunan WhatsApp iletişim mail adresleri üzerinden WhatsApp yönetimi ile iletişime geçebilir; sorununuzun çözülmesini sağlayabilirsiniz.

WhatsApp Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
Maalesef, henüz yayınlanmamıştır.

WhatsApp Android İletişim Mail Adresi
android_web@support.whatsapp.com

WhatsApp iPhone İletişim Mail Adresi
iphone_web@support.whatsapp.com

WhatsApp Windows Phone İletişim Mail Adresi
wp_web@support.whatsapp.com

WhatsApp Web İletişim Mail Adresi
webclient_web@support.whatsapp.com

WhatsApp Business Mail Adresi
smb_web@support.whatsapp.com

WhatsApp Genel Müdürlük Adresi
WhatsApp Inc.
1601 Willow Road
Menlo Park, California 94025
Amerika Birleşik Devletleri

Yukarıda bulunan mail adresleri arasından; cihazınıza ait işletim sistemine göre mail adresini seçerek WhatsApp’a e-posta gönderebilirsiniz. WhatsApp’a kaydolamama, WhatsApp hataları ve diğer soru ve sorunlarınızı bildirebilirsiniz.

Ayrıca yaşadığınız problemi aşağıdaki yorum bölümünden bildirmeniz halinde operatörlerimiz sizlere ücretsiz bir şekilde yardımcı olacaklardır.

“WhatsApp Çağrı Merkezi” üzerine 4 yorum

  1. Benim arkadaşım benden habersiz benim iptal ettiğim turkcel hattından kendisine watsaap uygulaması indirmiş kullanıyor ve bunun iptal edilmesini istiyorum gereğinin yapılmasını ve sahsimin bilgilendirmesini saygılarımla arz ederim

    Cevapla
Yorum yapın