Watsons Çağrı Merkezi Numarası

Watsons Çağrı Merkezi Numarası bilgisi sayesinde merkezi Hong Kong’da olan ve 1841 yılında kurulan şirkete ulaşabilirsiniz. Watsons dünyanın en büyük uluslararası sağlık ve güzellik mağazasıdır. Çin, Hong Kong, Tayvan, Macau, Singapur, Tayland, Malezya, Filipinler, Kore, Endonezya, Ukrayna ve Türkiye de dahil 12 ülkede hizmet vermektedir. Dünya genelinde haftada yaklaşık 27 milyon müşteri Watson Group’tan 25 pazarda alışveriş yapmaktadır.

Watsons Çağrı Merkezi Numarası

Watsons Türkiye, ülkenin 70’ten fazla ilinde 350’ye yakın mağaza sayısıyla çalışmaktadır. 2009’dan beri Asya’nın 1 numaralı eczane zinciri markası olan Watsons güzellikle birlikte cilt sağlığına da önem verdiğini kanıtlamıştır. Müşterilerine “iyi görün, iyi hisset” sloganı adı altında en iyi şekilde hizmet verdiklerini söylemektedirler. Müşteriye her zaman kaliteli ve sağlıklı ürünler sunan Watsons, güzellik mağazaları içinde müşterilerin ilgisini kazanan en iyi mağazalardan olmayı başarmıştır. Watsons, ürünlerinin sağlıklı ve güzel olmasına önem verdiği kadar çalışanlarının pozitif, samimi ve gerçekçi olmasına da önem vermektedir. Kişisel bakım, saç bakımı, cilt bakımı, makyaj, anne – bebek, erkek bakımı, K-Beauty, sağlıklı yaşam, elektronik ürünler, supermarket ve doğa dostu ürün hizmetleri vermektedir.

Uygun fiyatlara kaliteli ürünler üreten Watsons, güzellik ve sağlık ürünlerinin adresi olmuştur. Yenilikçi bir kozmetik ürün mağazası olan Watsons, yeni ürünlerini her hafta müşterileriyle buluşturmaktadır. Her sezon burada indirim fırsatları yakalayabilirsiniz. Üstelik internet üzerinden oturduğunuz yerden dilediğiniz Watsons ürünü sipariş edebilir ve evinize kadar getirilmesine şahit olabilirsiniz. Müşteri için kolaylaştıma amacı da güden bu sağlık ve güzellik kuruluşu müşteriye birçok fırsatlar sunmaktadır. Hem yerinden hem de online mağazalarından güvenilir bir
biçimde alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca Watsons Card ile hem alışveriş yapabilir hem de alışveriş yaptıkça puanlar kazanıp birçok sürpriz ve fırsatlar yakalayabilirsin. Müşterinin düşünce ve görüşlerine önem veren Watsons’la öneri ve şikayetlerinizi resmi sitesinde “bize ulaşın” kısmından iletebilirsiniz.

Watsons Müşteri Hizmetleri Numarası

444 99 87

Watsons İletişim

Yorum yapın