Volvo Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Volvo Çağrı Merkezi Telefon Numarası bilgisi ile İsveç’e ait olan bir araç üretim şirketi olan Volvo’ya kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İlk olarak 1927 yılında araç üretim alanında faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra Ford Motor Company 1999 yılında Volvo Cars  grubunu satın almıştır. Aradan geçen zamandan sonraVolvo Cars Çin’e ait otomobil üretim şirketi olan Geely Holding tarafından satın alınarak otomobil üretim sektöründe faaliyetlerine devam etmiştir.

Volvo Çağrı Merkezi Telefon Numarası 2021

Dünya genelinde 100 ülkede bulunan 2300 adet yetkili satıcı sayesinde araçlarını satışa sunmuştur. Müşterilerine Türkiye’de bulunan yetkili satıcı ve servisleri ile hizmet vermektedir. Volvo’nun ürünleri arasında XC90, XC60, S90, V90 ve XC40 gibi uygun fiyatlı modelleri bulunmaktadır.  Üretimini yaptıkları araçlarda müşterilerine keyifli sürüş deneyimi sağlayacak özellikleri kullanma imkanı sunmuştur. Volvo’nun araçlarının özellikleri arasında kör nokta sistemi, hız sabitleyici, mesafe uyarı sistemi, şerit takip sistemi, hız sınırlandırıcı sistemi, trafik işaretleri uyarı sistemi, yokuş kalkış desteği, anahtarsız araç kilitleme ve kilit açma gibi birçok farklı alanlara ait özellikleri bulunmaktadır. Ayrıca araçlarında koltuklarında ısıtma sistemi kullanarak müşterilerine keyifli ve konforlu bir şekilde araçları kullanma imkanı sağlamaktadır.

Volvo satış öncesinde test sürüşü hizmetlerinin yanı sıra satış sonrasında da teknik servisleri sayesinde müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek araçları hakkında sormak istedikleri sorular ve danışmak istedikleri konular için Volvo telefon numarasını kullanabilirsiniz.

Volvo Müşteri Hizmetleri Numarası

444 48 58

Volvo İletişim

İçeriğimize benzer olarak Nissan İletişim Numarası bilgisi için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapın