Volkswagen Çağrı Merkezi Numarası

Volkswagen Çağrı Merkezi Numarası, Volkswagen araç sahipleri tarafından çokça araştırılan bir konudur. Dünyanın en büyük Alman otomotiv markası olan Volkswagen, Almanca’da “Halkın Arabası” anlamına gelmektedir. Almanya’ da 1937 yılında kurulan Volkswagen, Nasyonal Sosyalist Alman İşçi Partisi (Nazi) tarafından Alman Otomotiv Birliği’ne kurdurulmuştur. Bu süreçte Alman teknolojisinin dünyaya oranla olan gelişmişliğinin getirdiği avantajlar ile dönemin en yenilikçi otomobillerini üretmiştir. Bu yazımızda sizlere Volkswagen Çağrı Merkezi Numarası ve Volkswagen iletişim bilgilerini detayları ile paylaşacağız.

Volkswagen İletişim Numarası

Günümüzde de otomotiv sektörünün en dayanıklı, en yenilikçi ve en kaliteli otomobil modellerini üretmektedir. Volkswagen şirketi bünyesinde bulundurduğu otomotiv markaları arasında ise Audi, Porche, Bentley, Bugatti, Seat, Skoda, Lamborghini ve Scania yer almaktadır.

Volkswagen Çağrı Merkezi

Bu şekilde hem bireysel hem de ticari sınıfta otomobil teknolojisinin dünyadaki en büyük lideri konumunda bulunuyor. Türkiye’ de de düşük tüketimli otomobilleri ile en çok tercih edilen markalardan birisidir. Volkswagen markasının Türkiye’deki resmi distribütörü Doğuş Otomotiv’dir.

Ülkemizde de oldukça popüler olan Volkswagen, birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Passat model otomobiliyle Türkiye’de dikkat çeken otomobil, sınıfında yer alan otomobillere göre daha uygun bir fiyatla karşımıza çıkıyor. Durum böyle olunca, birçok otomobil sever Volkswagen marka araçları da tercih ediyor. Volkswagen, konfora önem vermesiyle bilinen bir markadır.

Volkswagen 444 lü müşteri hizmetleri numarası güncel olarak 444 89 24 üzerinden faaliyet gösteriliyor. Bu numara üzerinden Volkswagen aracınız ile ilgili yaşamış olduğunuz sorunlar hakkında bilgi alabilir, satın almayı düşündüğünüz Volkswagen modeli ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilir; şikayet, öneri, görüş ve sorularınızı kolayca müşteri temsilcisine iletebilirsiniz.

Volkswagen Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 89 24

Volkswagen Genel Müdürlük Adresi
Maslak Mah. Ahi Evran Cad. Doğuş
Center No: 4, İç Kapı No: 7 34398
Sarıyer/İSTANBUL

Volkswagen İletişim Mail Adresi
info@vw.com.tr

Volkswagen Canlı Destek Hattı

Yorum yapın