Vodafone Müşteri Hizmetleri Numarası

Vodafone müşteri hizmetleri numarasına nasıl ulaşırım? Bu yazımızda sizlere yardımcı olacağız. İngiltere merkezli bir telekomünikasyon şirketi Vodafone, 1991 yılında Birleşik Krallık’ta kurulmuştur. Telekomünikasyon kategorisinde uluslararası bir hizmet vermekte olan Vodafone, cep telefonu ve ekipmanları, tablet bilgisayar ve modem ürünlerine de sahiptir. Bu yazımızda Vodafone çağrı merkezi iletişim telefon numarası bilgilerinden sizlere geniş bir şekilde bahsedeceğiz.

Vodafone şirketi kendisi ve işletmecisi olan ağlar aracılığı ile dünya genelinde 30 farklı ülkede hizmet vermektedir. Vodafone Türkiye ise TMSF tarafından el konulan Telsim’in 28 aralık 2005 tarihinde Vodafone tarafından satın alınmasıyla açılmıştır.

Telsim altyapısını komple satın alarak, Türkiye telekomünikasyon pazarına giriş yapan Vodafone, günümüzde Türkiye’nin en büyük ve en fazla aboneye sahip olan 3 büyük telekomünikasyon şirketinden birisidir. Bireysel ve kurumsal müşterilerine özel telekomünikasyon ürünlerinin yanı sıra altyapı sistemleri de sağlamaktadır.

Vodafone İletişim Numarası

Günümüzde Vodafone 444 lü müşteri hizmetleri numarası Vodafone aboneleri için “542” şeklindedir. Vodafone abonesi olmayanlar  ve sabit hatlar için 0542 542 00 00 şeklindedir.

Vodafone Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
0542 542 00 00 (Sabit hatlar ve diğer operatörlerden.)
542 (Vodafone’dan)

Vodafone Net Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
0850 542 0 542

Vodafone müşteri temsilcisine direk bağlanmak ve diğer detaylı bilgileri öğrenmek isteyen kullanıcılar için faydalı bilgiler sunduk. Diğer aranması yüksek olan firmaya ait kelimeler de şunlardır; iletişim bilgileri, telefon no, irtibat tel, canlı destek, müşteri temsilcisi, şikayet hattı, 0850 li telefon numarası, whatsapp hattı.

“Vodafone Müşteri Hizmetleri Numarası” üzerine bir yorum

Yorum yapın