Vodafone Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
1092

İngiltere merkezli bir telekomünikasyon şirketi Vodafone, 1991 yılında Birleşik Krallık’ta kurulmuştur. Telekomünikasyon kategorisinde uluslararası bir hizmet vermekte olan Vodafone, cep telefonu ve ekipmanları, tablet bilgisayar ve modem ürünlerine de sahiptir. Bu yazımızda Vodafone çağrı merkezi iletişim telefon numarası bilgilerinden sizlere geniş bir şekilde bahsedeceğiz.

Vodafone şirketi kendisi ve işletmecisi olan ağlar aracılığı ile dünya genelinde 30 farklı ülkede hizmet vermektedir. Vodafone Türkiye ise TMSF tarafından el konulan Telsim’in 28 aralık 2005 tarihinde Vodafone tarafından satın alınmasıyla açılmıştır.

Telsim altyapısını komple satın alarak, Türkiye telekomünikasyon pazarına giriş yapan Vodafone, günümüzde Türkiye’nin en büyük ve en fazla aboneye sahip olan 3 büyük telekomünikasyon şirketinden birisidir. Bireysel ve kurumsal müşterilerine özel telekomünikasyon ürünlerinin yanı sıra altyapı sistemleri de sağlamaktadır.

Günümüzde Vodafone 444 lü müşteri hizmetleri numarası Vodafone aboneleri için “542” şeklindedir. Vodafone abonesi olmayanlar  ve sabit hatlar için 0542 542 00 00 şeklindedir.

Vodafone Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0542 542 00 00 (Sabit hatlar ve diğer operatörlerden.)
542 (Vodafone’dan)

Vodafone Net Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 542 0 542

Arama Terimleri: Vodafone iletişim bilgileri, Vodafone telefon no, Vodafone irtibat tel, Vodafone canlı destek, Vodafone müşteri temsilcisi, Vodafone şikayet hattı, Vodafone 0850 li telefon numarası, Vodafone whatsapp hattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz