Vitra İletişim Telefon Numarası

0
379
Vitra İletişim Telefon Numarası
Vitra İletişim Telefon Numarası

Vitra, Dr. Nejat F. Eczacıbaşı tarafından 1942 senesinde İstanbul Kartal’da kurulan bir seramik atölyesidir. İlk kurulduğu zamanlarda yaklaşık olarak 8 işçi çalışmaktaydı. Daha çok süs eşyaları üretilmekteydi. Türkiye’nin ekonomik gelişimine ve şehirleşmesine paralel olarak tesis de hızla büyüyor ve tüketici talepleri doğrultusunda, lavabo ve klozet şeklinde ürünlere odaklanmıştır. O dönemde geleceği parlak görünen seramik banyo gereçleri üretimi, 1958’de Kartal’da bir üretim tesisinin açılmasını sağlamıştır. Geçmişten bugüne kadar her gün üzerine koyarak büyüyen markaya, 1966 yılında çalışanların oyları ile Vitra adı verilmiştir. 1977’de dönemin en yeni teknolojileri kullanılarak Bilecik Bozüyük’te yeni bir bina kurulmuştur. 80’lerin başlarında armatür, 90’larla birlikte karo seramik fabrikasının hizmete girmesiyle, Bozüyük, Vitra’nın ana üretim kampüsü haline gelmiştir.

Vitra‘yı bugünkü dünya çapında olan konumuna getiren süreç ise, 1983 yılında Almanya’ya yapılan ilk dış satımla başlıyor. Vitra, önce dünya devleri için üretim yapmaya, 90’lı yıllardan itibaren de ürün gamını genişletmeye ve yurt dışı operasyonlarını meydana getirmeye başlıyor. Vitra, banyo dünyasını akılcı, güzel duyu ve bir o kadar da duyarlı olarak tekrar tanımlayarak, banyo kültürüne yeni bir kavram getiriyor. Konfor ve teknolojiyi bir arada kullanarak banyo mekanlarını yaşam alanlarına dönüştürüyor. Ar-Ge çalışmalarını ilk sıraya koyarak dünyanın en meşhur tasarımcıları ile çalışan Vitra, banyoda ihtiyaç duyulan tüm ürünleri tasarlama ve üretme kapasitesiyle, sektördeki yerini sağlamlaştırıyor.

Vitra ayrıca müşteri memnuniyetini en üst noktaya taşıyarak onların her türlü şikayet, öneri ve isteklerini iletebilecekleri Vitra İletişim Telefon Numarası ve mail adresi bulunmaktadır. Bu iletişim kanalları ile birlikte her türlü sorunuza cevap alabilmektesiniz.

Vitra İletişim Telefon Numarası : 0850 311 70 70

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz