Vestel Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
518
Vestel Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
Vestel Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Türk teknoloji üreticisi Vestel, 1984 yılında Zorlu Holding bünyesinde kurulmuştur. Manisa’da bulunan üretim tesisleri ile tek merkezde üretim gerçekleştiren en büyük şirketlerden birisi konumunda bulunuyor. Vestel çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer bilgiler yazımızda.

Elektronik, beyaz eşya ve savunma sistemleri alanlarında ürün geliştirme ve üretim gerçekleştiren Vestel şirketi, Türkiye’nin teknoloji ihracatında en önemli pay sahiplerinden birisidir. Son yıllarda akıllı cep telefonu pazarında da kendisine yer bulan Vestel, Türkiye’ nin ilk akıllı cep telefonunu üretmiştir.

Sürekli yenilenen yapısıyla Türkiye’ de teknoloji üretim altyapısını geliştirmeye devam eden Vestel şirketi özellikle Ar-Ge ofisleri ile yeni teknolojilere imza atmaya devam ediyor. Sadece beyaz eşya ürünleriyle sınırlı kalmayan ürün yelpazesini mağazaları aracılığıyla Türkiye genelinde tüketiciyle buluşturuyor.

Zorlu Holding bünyesinde Türkiye’nin teknoloji markası Vestel 444 lü müşteri hizmetleri numarası 0850 222 41 23 olarak faaliyet göstermektedir.

Vestel Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 41 23

Vestel İletişim Mail Adresi
vmh@vestel.com.tr

Vestel Canlı Destek

Arama Terimleri: Vestel iletişim bilgileri, Vestel telefon no, Vestel irtibat tel, Vestel canlı destek, Vestel müşteri temsilcisi, Vestel şikayet hattı, Vestel 0850 li telefon numarası, Vestel whatsapp hattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz