Vakko Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Vakko çağrı merkezi iletişim seçenekleri ve iletişim bilgilerini sunduğumuz bu makalemizde vatandaşlarımız için neredeyse tüm faydalı bilgilerin yer aldığı bu portalı inceledik. İyi okumalar dileriz.

Vakko Müşteri Hizmetleri Numarası

Vakko Tekstil ve Hazır Giyim Sanayi A.Ş günümüzde hazır giyim üretimi ve satışı yapmakta olan bir firmadır. İlk olarak Vitali Hakko tarafından 1934 senesinde hizmet göstermeye başlayan firma küçük bir şapka dükkanı olarak faaliyet göstermekteydi. ‘Şen Şapka’ adı altında hizmet vermeye başlayan markanın adı daha sonra Vakko olmuştur. İlk olarak bir tek ipek ve pamuktan üretilen eşarplar satmaya başlayan firma daha sonra ise hazır giyim sektörüne girmiş ve bu alanda üretimler yapmaya başlamıştır. Firma ‘Vakko’ adı ile ilk mağazasını ise 1962 senesinde açmıştır. Beyoğlu ilçesinde ilk mağazasını açan mağaza o güne kadar açılmış olan mağazalar arasında en büyüğü olarak nam salmıştır. 1973 senesinde ise Ankara şehrinde ikinci mağazasını açan Vakko ardından Vakkorama isimli gençlik mağazasını açarak büyük bir başarı elde etmiştir. Markanın İstanbul, Ankara, Adana, Antalya, Ankara, İzmir ve Bursa gibi şehirlerimizde mağazası bulunmaktadır. Eğer size en yakın Vakko şubesinin nerede olduğunu öğrenmek istiyorsanız Vakko iletişim numarasını arayabilirsiniz. Alanında uzman destek ekibi ile her türden işleminiz hemen kayıt altına alınmaktadır. Haftaiçi ve haftasonu iş saatleri arasında iletişime geçebilirsiniz.

vakko

Vakko Çağrı Merkezi Numarası

Kadın ve erkek koleksiyonları ile günümüzde en çok tercih edilen moda markaları arasında yerini alan Vakko aynı zamanda düğün, organizasyon, etkinlik, ev, gece hayatı gibi konseptlere uygun kıyafetler üretmektedir. İnternet sitesi üzerinden de online alışveriş yapma imkanını müşterilerine sunan Vakko hakkında istek, soru ve şikayetlerinizi Vakko müşteri hizmetlerini arayarak dile getirebilirsiniz. Taleplerinize göre iade ve değişim seçenekleri gerçekleştirilmektedir. 15 iş günü içerisinde talebiniz işleme alınıp sonlandırılmaktadır. Vakko teknik ekibi sizin için yardımcı olacaktır.

Vakko’nun resmi internet sitesi üzerinden yaptığınız alışverişlerde karşılaştığınız ödeme problemlerini Vakko çağrı merkezini arayarak düzeltebilirsiniz. Vakko müşteri temsilcisi hafta içi ve hafta sonu 10:00 – 22:00 arasında hizmet vermektedir.

Vakko Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

0 216 454 09 00

 

Yorum yapın