VakıfBank Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
673

11 ocak 1954 yılında kurulmuş Vakıfbank bankacılık kuruluşunun tam adı Türkiye Vakıflar Bankası Türk Anonim Ortaklığı’dır. Türkiye Bankalar Birliği tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda hazırlanan rapor doğrultusunda Vakıfbank, Türkiye’nin aktif büyüklüğü en büyük yedinci bankası konumunda bulunmaktadır. Türkiye’nin hem kamu hem de özel sektör alanlarına yönelik olarak faaliyetlerini sürdüren Vakıfbank, uluslararası bankacılık sektöründe de aktif şekilde yer alıyor. Bu yazımızda Vakıfbank çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer bilgilerden detaylı bir şekilde bahsedeceğiz.

Özellikle ABD, Irak, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Almanya, Avusturya gibi ülkelerde iştirak ve temsilcilikleri ile bankacılık hizmetleri sunmaktadır. Türkiye genelindeki şubeleri ile Vakıfbank müşterilerine direkt olarak kurumsal ve bireysel bankacılık hizmetleri sağlamaktadır. Gelişmiş altyapısıyla zengin bir ürün portföyüne sahip olan Vakıfbank, en fazla müşteriye sahip olan bankalar arasında da bulunuyor.

Vakıfbank 444 lü müşteri hizmetleri temsilcileri ile görüşme gerçekleştirebilmek için 0850 222 0724 numarası aranabiliyor.

VakıfBank Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 07 24

VakıfBank Genel Müdürlük Adresi
Saray Mahallesi Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi
No:7/A-B 34768 Ümraniye/İstanbul

VakıfBank Faks Numarası
0216 724 39 09

VakıfBank İletişim Formu

Arama Terimleri: VakıfBank iletişim bilgileri, VakıfBank telefon no, VakıfBank irtibat tel, VakıfBank canlı destek, VakıfBank müşteri temsilcisi, VakıfBank şikayet hattı, VakıfBank 0850 li telefon numarası, VakıfBank whatsapp hattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz