Vakıf Katılım Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Vakıf Katılım çağrı merkezi iletişim seçenekleri ve iletişim bilgilerini sunduğumuz bu makalemizde vatandaşlarımız için neredeyse tüm faydalı bilgilerin yer aldığı bu portalı inceledik. İyi okumalar dileriz.

Vakıf Katılım Müşteri Hizmetleri Numarası

Vakıf Katılım Bankası, kuruluş yılı itibari ile anonim bir şirket olarak açılan Türk bankasıdır. 2016 senesinde BDDK tarafından faaliyet izni almış olan bankanın sermayesi ise Vakıflar Genel Müdürlüğü, Bayezid Han-ı Sani (II.Bayezid) Vakfı, Mahmut Han-ı Evvel Bin Mustafa Han (I.Mahmut) Vakfı, Mahmut Han-ı Sani Bin Abdulhamit Han-Evvel (II.Mahmut) Vakfı ve Murat Paşa Bin Abdusselam (Murat Paşa) Vakıfları tarafından oluşturulmuştur. Bankanın tam olarak ödenmiş sermayesi ise 1.020.000.000 TL olarak bilinmektedir. Ülkemizde katılım bankacılığı alanında yeni bankalar arasında olan Vakıf Katılım’ın en büyük hedefi ise topluma yararlı olarak çalışma politikalarını yürütmektedir. Bankanın Adana, Antalya, İstanbul, İzmir, Yalova, Manisa, Trabzon, Mersin, Samsun, Sakarya gibi büyük şehir merkezleri dışında daha birçok ilimizde şubesi bulunmaktadır. Günümüzde hem bireysel hem de ticari alanlarda hizmet vermekte olan Vakıf Katılım müşterilerine konut, taşıt, arsa gibi kredi fırsatı sunarak onların gereksinimlerine yönelik çalışmalar yapmaktadır. Eğer Vakıf Katılım’ın sunduğu fırsatlar hakkında daha detaylı bir bilgiye ulaşmak istiyorsanız Vakıf Katılım müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

vakif

VKart Başvuru İşlemleri Numarası

Vakıf Katılım Bankası, müşterilerine VKart ile hizmet vermeye başlamıştır. Müşterilerine birçok cazip fırsatı sunan VKart, anlaşmalı ödeme noktalarında indirimler ve ek taksitlendirmelerden faydalanmanızı sağlamaktadır. Ayrıca herhangi bir bankanın kredi kartlarında sunduğu eşsiz tüm fırsatlarını ve avantajlarını yine VKart’ta bulabilirsiniz. Daha fazla müşteriye ulaşmak adına VKart’ta yıllık aidat ücreti de alınmamaktadır. Alışverişlerinizi ve ödemelerinizi rahatlıkla yapabileceğiniz VKart aynı zamanda temassız işlem özelliği, 3d güvenlik ile kolayca ödeme yapabilme hizmeti vermektedir. Eğer siz de Vakıf Katılım ya da VKart müşterisi olmak istiyorsanız Vakıf Katılım çağrı merkezini arayabilir ya da vakifkatilim.com.tr web sitesi üzerinden başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz. 10 iş günü içerisinde kartınız adresinize teslim edilecektir.

Vakıf Katılım Çağrı Merkezi Numarası

Sabit bir numara üzerinden tüm Türkiye’ye hizmet vermekte olan Vakıf Katılım, müşterilerine daima yardımcı ve faydalı olabilmeyi amaçlamaktadır. Vakıf Katılım iletişim numarasını arayarak banka hakkında merak ettiklerinizi ya da şikayetlerinizi dile getirerek müşteri temsilcisinden destek alabilirsiniz.

Vakıf Katılım Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

0850 202 1 202

 

Yorum yapın