Vakıf Katılım Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
328

Vakıf Katılım Bankası ilk olarak anonim bir şirket olarak açılan bir bankadır. 2016 senesinde BDDK tarafından faaliyet izni almış olan bankanın sermayesi ise Vakıflar Genel Müdürlüğü, Bayezid Han-ı Sani (II.Bayezid) Vakfı, Mahmut Han-ı Evvel Bin Mustafa Han (I.Mahmut) Vakfı, Mahmut Han-ı Sani Bin Abdulhamit Han-Evvel (II.Mahmut) Vakfı ve Murat Paşa Bin Abdusselam (Murat Paşa) Vakıfları tarafından oluşturulmuştur. Bankanın tam olarak ödenmiş sermayesi ise 1.020.000.000 TL olarak bilinmektedir. Ülkemizde katılım bankacılığı alanında yeni bankalar arasında olan Vakıf Katılımın en büyük hedefi ise topluma yararlı olarak çalışma politikalarını yürütmektedir. Bankanın Adana, Antalya, İstanbul, İzmir, Yalova, Manisa, Trabzon, Mersin, Samsun, Sakarya ve daha birçok ilimizde şubesi bulunmaktadır. Günümüzde hem bireysel hem de ticari alanlarda hizmet vermekte olan Vakıf Katılım müşterilerine konut, taşıt, arsa gibi kredi fırsatı sunarak onların gereksinimlerine yönelik çalışmalar yapmaktadır. Eğer Vakıf Katılımın sunduğu fırsatlar hakkında daha detaylı bir bilgiye ulaşmak istiyorsanız Vakıf Katılım müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Ayrıca müşterilerine VKart hizmeti de vermekte olan Vakıf Katılım yenilikler yapmaya devam ediyor! Vkart nedir diye merak ediyorsanız Vakıf Katılım’ın kredi kartıdır. Normal bir kredi kartının tüm fırsatlarını ve avantajlarını sunmakta olan VKart’ta yıllık aidat ücreti alınmamaktadır! Alışverişlerinizi ve ödemelerinizi rahatlıkla yapabileceğiniz VKart aynı zamanda temassız işlem özelliği, 3d güvenlik ve banka kartı özelliği ile de hizmet vermektedir. Eğer siz de Vakıf Katılım ya da VKart müşterisi olmak istiyorsanız Vakıf Katılım çağrı merkezini arayabilirsiniz.

0850’li numara üzerinden tüm Türkiye’ye hizmet vermekte olan Vakıf Katılım, müşterilerine daima yardımcı ve faydalı olabilmeyi amaçlamaktadır. Vakıf Katılım iletişim numarasını arayarak banka hakkında merak ettiklerinizi ya da şikayetlerinizi dile getirerek müşteri temsilcisinden destek alabilirsiniz.

Vakıf Katılım Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

0850 202 1 202

Arama Terimleri: Vakıf Katılım irtibat telefonu, Vakıf Katılım müşteri hizmetleri, Vakıf Katılım müşteri temsilcisi,Vakıf Katılım şikayet hattı, Vakıf Katılım telefon numarası, Vakıf Katılım canlı destek, Vakıf Katılım çağrı merkezi, Vakıf Katılım iletişim numarası

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz