Usta Dönerci Çağrı Merkezi İletişim Telefonu

Kurulduğu günden beri Türkiye genelinde hizmet vermeye başlayan Usta Dönerci tarafından verilen çağrı merkezi hizmetlerine, müşteri hizmetlerine gelin birlikte bakalım. Müşteriler tarafından gelebilecek her türlü konuda onlara yardımcı olmak adına müşteri hizmetleri verilmektedir.

Usta Dönerci

Ülkemizin en sevilen lezzetlerinden olan ve herkes tarafından sevilerek tüketilen yemeklerden biri dönerdir. Döner hem ekmek arasında hem de servis olarak yenilebilen bir yemektir. Döner kendi has malzemesi ve kendine has özel sos ile servis edilmektedir.

Ülkemizde birçok kesimin severek tükettiği dönerin Usta Dönerci kendine has sosları ve farklı çeşitleriyle sevenlerine sunmaktadır. Usta Dönerci Tombik döner ile az acıkanlara seslenirken, dürüm dönerle çok acıkanlara seslenmektedir.

İlk olarak 2013 yılında sektöre giriş yapan ve daha sonrası Türkiye genelinde birçok ilde sahip oldukları restoran zinciriyle hizmetlerine devam eden Usta Dönerci tüm hizmetlerini kaliteli ve sağlıklı bir şekilde vermektedir.

Firma müşterileri tarafından gelebilecek istek, dilek ve önerilerini ya da şikâyet gibi durumları dinlemek ve onların yanında olmak adına iletişim kanalları üzerinden müşteri hizmeti desteği sunmaktadır.

Usta Dönerci Çağrı Merkezi

Usta Dönerci hem tavuk etinden hem de kırmızı etten dönerler yapmaktadır. Usta Dönerciden İskender, döner dürüm ve köfte ekmek gibi lezzetler bulabilirsiniz. Firma kilo ile et ya da tavuk döner satışı da yapmaktadır. Kilo ile döner satışı dışında kilo şeklinde köfte satışı bulunmaktadır. Usta Dönerci sevenlerine tatlı satışı hizmeti de vermektedir. Yemek sonrası künefe, sütlaç, sufle ve dondurma gibi tatlı çeşitlerinden birini tercih edebilir ve yiyebilirsiniz.

Usta Dönerci satışlarını internet üzerinden alınan siparişlerle de gerçekleştirmektedir. ustadonerci.com.tr internet adresine girerek internet üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Usta Dönerci müşterileri tarafından gelebilecek hizmetlerden ya da ürünlerden kaynaklı şikâyetleri veya istek, öneri gibi durumları dinlemek ve onlara yardımcı olmak adına 0 212 310 66 00 nolu numaradan müşteri hizmetleri vermektedir.

Usta Dönerci Şikayet

Firma olarak müşterilerimizin hizmetlerden yaşadıkları şikâyetleri ya da aldıkları ürünlerden yaşadıkları şikâyetleri yetkili kişilere en hızlı şekilde iletmeleri ve destek alabilmeleri adına şikâyet hattı üzerinden onların yanında bulunmaktayız. Aşağıda yer alan numarayı arayarak şikâyet hattına bağlanabilir yetkili kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

0212 310 66 00

Yorum yapın