UPS Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası

UPS Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası, UPS Kargo müşterileri ve çalışmak isteyenler tarafından araştırılmaktadır. 1907 yılında Amerika merkezli olarak Jim Casey tarafından kurulan UPS’nin tam adı United Parcel Service of America’dır. Genç bir girişimci tarafından kurulan şirket ilk başlarda yaya ve bisiklet aracılığıyla gönderilerini müşterilerine iletmekteydi. Yıllar geçtikçe gittikçe büyüyen şirket; bugün dünya çapında taşımacılık sektöründe lider konumdadır. Bu yazımızda sizlere UPS Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası ve diğer iletişim bilgilerinden bahsedeceğiz.

UPS Kargo İletişim Numarası

1976 yılından bu yana Avrupa ülkelerinde de taşımacılık hizmeti veren UPS; hizmet portföyünü yıllar geçtikçe geliştirmeye devam etmiştir. 1988 yılında Türkiye’de hizmet veren Ünsped firmasına ortak olan UPS, 2009 yılı itibari ile Ünsped firmasını tamamen satın alarak kendi adı ile hizmet vermektedir. Bugün UPS Kargo’nun toplam 3 bini aşkın personeli, 700 kara taşıma aracı ve 260’dan fazla şubesi bulunmaktadır.

Yurtdışında American Messenger Company olarak da bilinen bu şirket, Fortune 500 üzerinde bir şirket haline gelmiştir. Bugün en büyük müşterisi olan ABD Postanesi için özel teslimat postalarıyla perakende mağazalara ve paket teslimatına odaklanmıştır. Günümüzde olan başarısı da buradan gelmektedir. İlk teslimat aracı olarak Ford markasının Model T aracı kullanılmıştır. 1930 yılında ise dağıtım ağını genişleterek, New York ve diğer bölgelere hizmet vermeye başlamıştır.

UPS Kargo Çağrı Merkezi Numarası

Vermiş olduğu kaliteli hizmeti, pek çok seçenekli müşterilerinin isteğine uygun paketleri ve müşteri memnuniyetine dayalı politikası ile UPS pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. UPS Kargo; Türkiye Cumhuriyeti’nde kargo ve lojistik alanında sektörünün lider firmaları arasında yer alır.

UPS Kargo 444 lü müşteri hizmetleri numarası 444 00 66 olarak belirlenmiştir. UPS Kargo müşteri hizmetleri hafta içi her gün saat 09.00 ile 20.00 arasında müşterilerine aktif bir şekilde hizmet vermektedir.

UPS Kargo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 00 66

UPS Kargo Kurye Çağırma Telefon Numarası
444 00 33

UPS Kargo Faks Numarası
0212 409 06 10
0212 409 06 22

UPS Kargo Genel Müdürlük Adresi
Seyitnizam Mh. Mevlana Cad. UPS Plaza No:87
34015 Zeytinburnu

Yukarıda bulunan UPS Kargo iletişim bilgileri aracılığıyla UPS kargo müşteri temsilcisine bağlanma işlemini gerçekleştirebilir; gönderinizin durumu hakkında bilgi alabilir, gönderi ücreti hesaplama ücreti yapabilir ve şube iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca tüm istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası yazımıza da göz atabilirsiniz.

“UPS Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası” üzerine bir yorum

Yorum yapın