UPS Kargo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
695

UPS Kargo’nun kuruluşu 1907 senesine kadar dayanmaktadır. Jim Casey tarafından 100 dolar borç sermaye ile kurulan firma ilk olarak ‘Amerikan Kurye Şirketi’ ile faaliyetlerine başlamıştır. İlk başlarda sadece yaya ve bisikletle teslimat yapmakta olan firma tam olarak 1919 senesinde büyüme yaşamıştır. Seattle sınırlarını aşan firma bugünkü adı olan UPS Kargo (United Parcel Service) adını almıştır. Kısa bir süre içerisinde Amerika’da en çok tercih edilen taşıma ve lojistik firması haline gelen UPS Kargo, 1976 senesinde ise Avrupa kıtasında hizmet göstermeye başlamıştır. Artık dünya genelinde bilinen bir kargo şirketi olmayı başaran UPS Kargo büyük adımlar atarak müşteri kitlesini de genişletmiştir. 1988 senesinde Türkiye’de hizmet vermeye başlayan UPS Kargo, 2009 senesinde Ünsped’i satın almıştır. Türkiye içerisinde üç binden fazla çalışanı bulunan UPS Kargo’nun aynı zamanda 260’dan fazla şubesi bulunmaktadır. 700 aracı ile Türkiye’deki öncü teslimat şirketleri arasında yer almaktadır. UPS Kargo çağrı merkezini arayarak firma hakkında merak ettiklerinizi ve sormak istediklerinizi dile getirebilirsiniz.

UPS Kargo müşteri hizmetleri 444’lü numara üzerinden müşterilerine hizmet vermektedir. Firmanın müşteri hizmetlerini arayarak firma hakkındaki şikayetlerinizi dile getirebilir ve UPS Kargo müşteri temsilcilerinden destek alabilirsiniz. 7/24 müşterilerinin önerilerini ve sorunlarını dinleyen ve onların memnuniyetini sağlayacak çözümler üretmekte olan UPS Kargo iletişim numarasına Türkiye’nin dört bir yanından ulaşabilirsiniz. UPS Kargo yetkililerini arayarak aynı zamanda kargonuzun nerede olduğun da öğrenebilirsiniz.

UPS Kargo Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

444 00 66

UPS Kargo İletişim Formu

Arama Terimleri: UPS Kargo irtibat telefonu, UPS Kargo canlı destek, UPS Kargo çağrı merkezi, UPS Kargo müşteri hizmetleri, UPS Kargo müşteri temsilcisi, UPS Kargo şikayet hattı, UPS Kargo iletişim numarası, UPS Kargo telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz