Ünal Süt Ürünleri İletişim Hattı

0
158
Ünal Süt Ürünleri İletişim Hattı
Ünal Süt Ürünleri İletişim Hattı

Kurulduğu günden bu yana sağlıklı süt ürünlerini soframıza getiren Ünal Süt Ürünleri herkesin sofrasına misafir olmaktadır Özellikle peynir üretiminde açık ara iyi çalışan firma bunu belgelerle de ispat etmiş durumda. Üretim aşamasında çok titiz çalışan firma hayvan sağlığına çok önem vermektedir. Veteriner kontrolünden aşı kontrolüne kadar her şey tek tek kayıt altındadır. Hayvanların yemi konusunda da Ünal Süt Ürünleri hassasiyet göstermektedir. Çünkü soframıza gelen peynirler hayvanın yeminden de etkilenmektedir. Bundan dolayı en taze en sağlıklı yemler hayvanların önüne gitmektedir. Süt sağım makinelerinin kontrolü sık sık kontrol edilmektedir.

Sağım için ekip bulunmamaktadır ancak kontrol aşamasında ekip çalışmaktadır. Ve buradaki ekip işinin ehli olacak şekilde seçilmekte gerekirse eğitilmektedir. Ünal Süt Ürünleri çalışma ekibini de çok titiz şekilde seçmektedir. Her bir çalışan işin ciddiyetinin farkındadır ve temiz çalışmaktadır. Peynirler soframıza gelene kadar canla başla çalışan ekip eksiklik olduğunda hızlı şekilde aksiyon almaktadır. Firma maddi kaygı gütmeden en sağlıklı üretimi yapmaya çalışmaktadır. Peynir üretimi esnasında hijyen üst düzeydedir. O safhada çalışan ekip bonesinden eldivenine kadar tek tek takip altındadır. Doğrudan temasa şiddetle karşı çıkan Ünal Süt Ürünleri mümkün mertebe her işlemi cihazlara emanet etmektedir. Ancak süreç gereği ekibin devreye girmesi gereken aşamalarda da hijyen kurallarına uyulmaktadır. Lezzetli tadı yakalamak için en taze ürünleri bir araya getiren firma bu konuda şikayetle karşılaşmamıştır. Helal gıda konusunda ayrıca temkinlilerdir.

Bu hususta çalışma gösteren herkesi memnun etmeyi planlamaktadır. Paketleme aşamasında ürünlerin hava oranlarını ve tuzlu su oranlarını da kayıt altına alan Ünal Süt Ürünleri çiftlikten sofranıza gelen lezzet konumundadır. Firmaya ilişkin bir sorun olduğunda iletişime geçmeniz de gayet kolaydır. Ünal Süt Ürünleri iletişim hattı tüm sorularınıza cevap verecektir.

Ünal Süt Ürünleri İletişim Hattı : +90 0352 294 24 74

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz