Ümraniye Belediyesi İletişim Numarası 2021

Ümraniye Belediyesi İletişim Numarası bilgisi ile 1963 yılında kurulan ve İstanbul’un Ümraniye ilçesinde yaşayan vatandaşlara hizmet veren belediyeye ulaşabilirsiniz. Ümraniye ve çevresinde yeni yerleşim alanlarının oluşması 1970’ ten sonraki tarihlerde gerçekleşmiştir. Ümraniye ilçesinde çok fazla ikamet eden yoktu. Ulaşım sorunu yüzünden kimse Ümraniye’ye yerleşmek istemiyordu. Daha sonralarda ulaşım sorunu kalkınca ve ilçe olarak büyük bir kalkınma görünce büyük ilgi gördü ve yaşanılası bir yere dönüştü.

Ümraniye Belediyesi İletişim Numarası Direkt Bağlanma

Ümraniye Belediyesi İletişim Numarası ile belediyeye herhangi bir sorun anında kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ümraniye Belediyesi kuruldu zamandan beri büyük bir gelişim göstermektedir. Belediye kurulduğu zamandan beri büyük bir yol katettiğini hala söylemektedir. İlçe içinde yaşayanlar, yollar, binalar, tarihi yapılar, çevre gibi birçok unsuru göz önünde bulundurarak çalışmalar yapan Ümraniye Belediyesi yoğun bir şekilde çalışmalarına devam etmiştir. Ümraniye Belediyesi, İstanbul ilinin Ümraniye ilçesinde ikamet eden tüm vatandaşların ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar yapmıştır. Ümraniye Belediyesi ile ilgili tüm bilgilere Ümraniye Belediyesi web sitesinden kolayca ulaşabilirsiniz. 1900’lü yıllardan beri muhteşem hizmet veren bir belediye olmuştur.

Ümraniye Belediyesi İletişim Numarası
Ümraniye Belediyesi İletişim Numarası

Ümraniye Belediyesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Belediye binasında evrak işleri dışında birçok işlem bulunmaktadır. Ümraniye sınırları içindeki her vatandaş belediyenin sağlayacağı hizmetlerden yararlanmakta özgürdür. Ayrıca tüm vatandaşlar sorularını Ümraniye Belediyesi müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak sorabilirler. Son derece bilgili ve profesyonel müşteri temsilcileri bulunmaktadır. Vatandaşların her türlü sorunu ile yakından ilgilenirler.

0216 443 56 00

Ümraniye Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

Ümraniye Belediyesi vatandaşları tüm öneri, istek, şikayet ve sorularını kolayca belediyelere iletebilirler. Ümraniye Belediyesinin birçok hizmeti bulunmaktadır. Belediye tüm çalışmalarını vatandaşlarının bildirimlerini dikkate alır. Ümraniye Belediyesi kurulduğu zamandan beri büyük bir hizmet sunmuştur. Direkt olarak bağlanmak için ve genel sorularınıza cevap almak için Ümraniye Belediyesi çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

444 98 22

Telefon trafiği her zaman yoğun olabilir. Belediye vatandaşları her konuyu danıştıkları için bazı zamanlarda yoğunluk olmaktadır. Bu yüzden Ümraniye Belediyesi ile ilgili tüm problemlerinizde kolayca iletişim kurmanız mümkündür. Telefon ile ulaşamadığınız zaman Ümraniye Belediyesi e-posta adresine mail atarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Mail adresine mail atarak tüm bildirimlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Belediye çalışanları her bir mail ile yakından ilgilenir, gerekli yerlere yollar ve sonuca ulaştırır.

Ümraniye Belediyesi E-posta Adresi

Yorum yapın