Ümran Oto Ekspertiz Çağrı Merkezi Numarası 2022

Ümran Oto Ekspertiz Çağrı Merkezi Numarası bilgisi ile son zamanlarda popüler şirketlerden olan Ümran Oto Ekspertiz şirketine kolay şekilde ulaşabilirsiniz. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte araç alışverişlerinde ekspertiz kullanımı başladı. Ekspertiz sayesinde alacağınız araçlar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Şirket bu konuda kalite ve güvenilir hizmet sunmaktadır. Firma tarafından sunulan hizmetler hakkında bilgi almak ya da sunulan hizmetlerden yaşadığınız şikâyetleri iletmek için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Ümran Oto Ekspertiz Çağrı Merkezi Numarası

Araçların en ince ayrıntısına kadar bilgisini çıkartan ekspertiz hizmetini Umran Oto Ekspertiz ülkemizin birçok ilinde araç kullanıcılarına sunmaktadır. Kaliteli ve güvenilir bir şekilde ekspertiz hizmeti almak istiyorsanız Umran Oto Ekspertizi tercih edebilirsiniz. Umran Oto Ekspertiz araçların testini, bakımını ve onarımını sekiz ayrı paket halinde sunmaktadır. Firma tarafından sunulan hizmetlerden yaşadığınız bir sorun, şikâyet olduğundan veya firma tarafından verilmesini istediğiniz bir hizmet talebi, önerisi olduğunda bu durumu müşteri hizmetlerini arayarak yetkili kişilere iletebilir destek alabilirsiniz.

Ümran Oto Ekspertiz Numarası

Umran Oto Ekspertiz birçok ilde şubeye sahiptir. Hangi şehirlerde hizmet verdiğiniz öğrenmek için internet sitesine girerek site içerisinde yer alan “bayilerimiz” kısmına girmeniz yeterli olacaktır. Bu kısımda bayilerin nerede olduğu dışında bayilerin iletişim numaralarını da bulabilirsiniz. Firma 444 5 417 numaralı çağrı merkezi üzerinden de genel merkeze bağlanmanızı sağlamaktadır. Bu numarayı arayarak hizmetler hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. Araçlarınızın ekspertizini yaptırmak için internet sitesinde yer alan “randevu al” linkine tıklamanız ve gerekli olan yerleri doldurmanız yeterli olacaktır. Daha sonra yetkili kişiler sizinle iletişime geçecektir.

Umran Oto Ekspertiz tarafından sunulan müşteri hizmetlerinden desteğe telefon üzerinden veya internet sitesinde yer alan “online işlemler merkezi” üzerinden alabilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden destek almak istediğiniz zaman yapmanız gerekenler çok basittir. Yaşadığınız sorunu “online işlemler merkezi” üzerinden seçerek ilerlemektir.

Firma verilen hizmetlerden kaynaklı müşterilerinin yaşadıkları memnuniyetsizlikleri iletmeleri ve yaşanan memnuniyetsizliği ortadan kaldırmak adına verilecek hizmeti şikâyet hattı üzerinden hızlı şekilde sağlamaktadır. Aşağıda yer alan numarayı arayarak destek talebinde bulunabilirsiniz.

Ümran Oto Ekspertiz Şikayet Hattı

444 5 417

Ümran Oto İletişim

Yorum yapın