Umran Oto Ekspertiz Çağrı Merkezi İletişim Telefonu

Umran Oto Ekspertiz iletişim numarası kaçtır? Teknolojinin gelişmesiyle birlikte araç alışverişlerinde ekspertiz kullanımı başladı. Ekspertiz sayesinde alacağınız araçlar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Umran Oto Ekspertiz bu konuda kalite ve güvenilir hizmet sunmaktadır. Umran Oto Ekspertiz tarafından sunulan hizmetler hakkında bilgi almak ya da sunulan hizmetlerden yaşadığınız şikâyetleri iletmek için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Umran Oto Ekspertiz

Araçların en ince ayrıntısına kadar bilgisini çıkartan ekspertiz hizmetini Umran Oto Ekspertiz ülkemizin birçok ilinde araç kullanıcılarına sunmaktadır. Kaliteli ve güvenilir bir şekilde ekspertiz hizmeti almak istiyorsanız Umran Oto Ekspertizi tercih edebilirsiniz. Umran Oto Ekspertiz araçların testini, bakımını ve onarımını sekiz ayrı paket halinde sunmaktadır. Firma tarafından sunulan hizmetlerden yaşadığınız bir sorun, şikâyet olduğundan veya firma tarafından verilmesini istediğiniz bir hizmet talebi, önerisi olduğunda bu durumu müşteri hizmetlerini arayarak yetkili kişilere iletebilir destek alabilirsiniz.

Umran Oto Ekspertiz İletişim Telefon Numarası

Umran Oto Ekspertiz birçok ilde şubeye sahiptir. Hangi şehirlerde hizmet verdiğiniz öğrenmek için internet sitesine girerek site içerisinde yer alan “bayilerimiz” kısmına girmeniz yeterli olacaktır. Bu kısımda bayilerin nerede olduğu dışında bayilerin iletişim numaralarını da bulabilirsiniz. Firma 444 5 417 numaralı çağrı merkezi üzerinden de genel merkeze bağlanmanızı sağlamaktadır. Bu numarayı arayarak hizmetler hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. Araçlarınızın ekspertizini yaptırmak için internet sitesinde yer alan “randevu al” linkine tıklamanız ve gerekli olan yerleri doldurmanız yeterli olacaktır. Daha sonra yetkili kişiler sizinle iletişime geçecektir.

Umran Oto Ekspertiz tarafından sunulan müşteri hizmetlerinden desteğe telefon üzerinden veya internet sitesinde yer alan “online işlemler merkezi” üzerinden alabilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden destek almak istediğiniz zaman yapmanız gerekenler çok basittir. Yaşadığınız sorunu “online işlemler merkezi” üzerinden seçerek ilerlemektir.

Firma verilen hizmetlerden kaynaklı müşterilerinin yaşadıkları memnuniyetsizlikleri iletmeleri ve yaşanan memnuniyetsizliği ortadan kaldırmak adına verilecek hizmeti şikâyet hattı üzerinden hızlı şekilde sağlamaktadır. Aşağıda yer alan numarayı arayarak destek talebinde bulunabilirsiniz.

Umran Oto Ekspertiz Şikayet Hattı – 444 5 417

Yorum yapın