Ülker İletişim Telefon Numarası Direkt Bağlanma

0
382

Ülker, temellerini 1944 yıllarında atmıştır. İlk olarak pötibör bisküvi üretildi ve kısa zamanda gözde ürün haline geldi. O zamanlardan bu yana hala beğenilmektedir. Tüm Türkiye’de pötibör bisküvisi sevilmektedir. Daha sonra bisküvi fabrikası açılmıştır. Fabrika açıldıktan sonra üretim kapasitesi daha da artmıştır. Ülker çubuk kraker, Ülker çokomel, Ülker çokomilk gibi ürünler de tüketiciye sunuldu. 1972 yılında açtığı çikolata fabrikası ile bisküvi değil aynı zamanda çikolata markası haline geldi. O yıldan itibaren en sevilen ve tüketilen çikolata fabrikası haline geldi. O zamanlar çikolata, çok pahalı ve zor bulunan bir profile sahipti. Ülker ile birlikte bu düşünce yerle bir oldu. 1977 yılında Dido çikolatası piyasaya sunuldu. Kısa zaman içinde ürün çeşitliliği arttı. Günümüzde Olala, tereyağ, spor ürünleri gibi gıdalar satılmaktadır. Tüm sorularınız için Ülker müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Tatlı ve tuzlu ürünleri ile Ülker bilinen bir dünya markası haline gelmiştir.

 

 

 

Ülker ile ilgili tüm sorularınız için Ülker müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Diğer tüm istek, öneri, şikayet ve sorularınız için Ülker çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Ürünlerle ilgili merak edilen çok soru olmaktadır. Gün içinde çok sayıda telefon gelmektedir. Acil olmayan sorularınız için Ülker web sitesinde bulunan e-posta adreslerine mail atabilirsiniz.

 

 

 

Ülker Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0212 567 15 67

 

 

 

Arama Terimleri; Ülker müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Ülker çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Ülker canlı destek, Ülker irtibat numarası, Ülker telefon numarası, Ülker iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz