Ülker İletişim Numarası Nedir? 2021

Ülker İletişim Numarası Nedir, sorusuna yanıt vereceğimiz içeriğimizde gıda sektörünün mihenk taşlarından olan Ülker firmasına ait bilgiler yer almaktadır. Ülker şirketinin temelleri 1944 yılında atılmıştır. Ülker Çağrı Merkezi ise 2000’li yılların başında kurulmuştur.

Ülker İletişim Numarası

İlk olarak pötibör bisküvi üretildi ve kısa zamanda gözde ürün haline geldi. O zamanlardan bu yana hala beğenilmektedir. Tüm Türkiye’de pötibör bisküvisi sevilmektedir. Daha sonra bisküvi fabrikası açılmıştır. Fabrika açıldıktan sonra üretim kapasitesi daha da artmıştır. Ülker çubuk kraker, Ülker çokomel, Ülker çokomilk gibi ürünler de tüketiciye sunuldu. 1972 yılında açtığı çikolata fabrikası ile bisküvi değil aynı zamanda çikolata markası haline geldi. O yıldan itibaren en sevilen ve tüketilen çikolata fabrikası haline geldi. O zamanlar çikolata, çok pahalı ve zor bulunan bir profile sahipti.

Ülker İletişim Numarası
Ülker İletişim Numarası

Ülker ile birlikte bu düşünce yerle bir oldu. 1977 yılında Dido çikolatası piyasaya sunuldu. Kısa zaman içinde ürün çeşitliliği arttı. Günümüzde Olala, tereyağ, spor ürünleri gibi gıdalar satılmaktadır. Tüm sorularınız için Ülker müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Tatlı ve tuzlu ürünleri ile Ülker bilinen bir dünya markası haline gelmiştir.

Ürünlerle ilgili merak edilen çok soru olmaktadır. Gün içinde çok sayıda telefon gelmektedir. Acil olmayan sorularınız için Ülker web sitesinde bulunan e-posta adreslerine mail atabilirsiniz.

Alışveriş kategorimizden benzer şirketlere ulaşabilirsiniz.

Ülker Müşteri Hizmetleri Numarası

0212 567 15 67

Ülker Ürün Listesi 2021

Yorum yapın