Ulaştırma Bakanlığı Telefon Numarası – Direkt Bağlanma

Ulaştırma Bakanlığı Telefon Numarası bilgisi ile ülkemizin bakanlıklarından olan Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına herhangi bir sorun anında direkt bağlanabilirsiniz. Haberleşme, ulaştırma ve denizcilik gibi birçok alanda hizmet veren Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı merak edilenlerin cevaplanması ya da yaşanan şikâyetlerin, sorunların taraflarını iletilmesi ve kurumsal destek sağlanması adına iletişim kanalları üzerinden müşteri hizmeti vermektedir.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Telefon Numarası

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı 1939 yılında ulaştırma ve haberleşmede gerekli olan tüm işlerin, ihtiyaçların karşılanması adına hizmet vermeye başlamıştır. Ülkemiz de gerçekleşecek olan tüm ulaştırma, haberleşme gibi konular Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından sağlanmaktadır. En iyi şekilde hizmet vermek ve ülkeyi geliştirmek adına çalışmalarını gerçekleştiren Bakanlık vatandaşlar tarafından gelebilecek olan öneri ya da yaşanan aksaklıkların belirtilmesi adına 0312 203 10 00 numaralı hattan müşteri hizmetleri vermektedir. Bu numarayı arayarak her türlü konu hakkında bildirim de bulunabilir destek alabilirsiniz.

Bakanlık vatandaşlar tarafından gelebilecek öneri, istek ya da sorun, şikayet gibi dinlemek ve onlara kurumsal destek sağlamak adına 444 24 07 nolu numarayı arayarak müşteri hizmetlerinin çağrı merkezine bağlanabilirsiniz. İsterseniz de Bakanlıkla iletişime web sitesi üzerinden ya da mail yolu ile de iletişime geçebilirsiniz.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı direk bağlanma özelliğiyle müşteri hizmetleri vermektedir. Yukarıda belirttiğimiz numarayı arayarak direk olarak müşteri hizmetlerine bağlanabilir. Yetkililerle iletişime geçebilir ve şikâyet, öneri ya da istek gibi durumlarınızı iletebilirsiniz.

Ulaştırma Bakanlığı Numarası

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ülke içerisinde ulaştırma, haberleşme gibi her konuda hizmet vermektedir. Verilen hizmetlerde bazen aksilik yaşanmakta ve sorunlar ortaya çıkmaktadır. Bakanlık tarafından verilen hizmetlerden sonra bir sorun ya da şikayet gibi durum yaşadığınız takdirde bu durumu iletmeniz adına bakanlık şikayet hattı sunmaktadır. Şikayet hattı numarasını arayarak hızlı bir şekilde yetkili kişilerle iletişime geçebilir destek talebinde bulunabilirsiniz. Vatandaşı memnun bırakmak ve sorunu çözmek adına kesim çözümlerle destek verilmektedir.

Ulaştırma Bakanlığı İletişim

Yorum yapın