UEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Telefon

0
370

Uludağ Elektrik Dağıtım AŞ. tam olarak 21 senesinde Limak Holding çatısı altında kurulan bir hizmet kuruluşudur. Günümüzün en önemli enerji kaynağı olan elektrik alanında çalışmalar yapmakta olan UEDAŞ verdiği kaliteli ve hızlı hizmet ile adından bahsettirmektedir. Elektrik enerjisini perakende olarak vatandaşa dağıtan UEDAŞ bu sektörde oldukça ciddi çalışmalar yapmaktadır. Marmara Bölgesinin belirli şehirlerine elektrik dağıtımı ve satımı yapmakla görevli olan UEDAŞ başta Bursa şehrimiz olmak üzere Çanakkale, Balıkesir ve Yalova gibi şehirlerimizde de faaliyetlerini göstermektedir. Günümüzde üç milyon aboneye sahip olan UEDAŞ verdiği hizmet abonelerini çoğaltmakla ve bu alanda adını duyurmaktadır. Altyapısını sürekli olarak geliştiren ve onaran UEDAŞ müşterileri ile daha iyi bir iletişim kurabilmek için UEDAŞ çağrı merkezi numarasını oluşturmuştur.

Eğer UEDAŞ hakkında merak ettiğiniz ya da sormak istediğiniz bir konu varsa bunu UEDAŞ iletişim numarasını arayarak dile getirebilir ve yetkiye sorabilirsiniz. Hafta içi mesai saatleri arasında hizmet vermekte olan UEDAŞ müşteri hizmetlerini arayarak aboneliğiniz hakkında daha detaylı bir bilgiye ulaşabilir ve güncel fatura borçlarınızı öğrenebilirsiniz. Eğer UEDAŞ’a bağlı olarak bir abonelik oluşturmak ve şirketin hizmetinden faydalanmak istiyorsanız UEDAŞ yetkilisini arayıp hangi evrakların gerekli olduğunu sorabilirsiniz. Sokak aydınlatma sistemlerinden de sorumlu olan firmayı herhangi bir aydınlatma sorunu yaşadığınızda da arayabilir ve destek alabilirsiniz.

UEDAŞ Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

186

UEDAŞ İletişim E-Posta Adresi:

[email protected]

Arama Terimleri: UEDAŞ irtibat telefonu, UEDAŞ canlı destek, UEDAŞ telefon numarası, UEDAŞ çağrı merkezi, UEDAŞ müşteri hizmetleri, UEDAŞ müşteri temsilcisi, UEDAŞ şikayet hattı, UEDAŞ iletişim numarası,

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz