U.S Polo Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

U.S Polo Çağrı Merkezi Numarası, şirkete herhangi bir sorun anında ulaşabileceğiniz telefon numarasıdır. U.S. Polo markası 1965 senesinde ‘Aydınlı Yerli Mallar’ adı altında İstanbul’da açılmıştır. İlk mağazasını Fatih ilçesinde açan U.S. Polo mağazası faaliyete geçtiği andan itibaren alanında öncü markalar arasında yer almayı başarmıştır. Kadın, erkek ve çocuk alanında ürettiği koleksiyonlar ile tüm dikkatleri üzerine çeken U.S. Polo markası kısa bir süre içerisinde 20 bayiye ulaşarak büyük bir büyüme yaşamıştır.

U.S Polo Çağrı Merkezi Numarası

Tekstil ve hazır giyim alanında öncü markalar arasında yer alan U.S. Polo markası günümüzde Aydınlı Grup bünyesi içerisinde hizmet vermeye devam etmektedir. 4 binden fazla çalışanı bulunan U.S. Polo markası günümüzde Türkiye’nin hemen hemen her şehrinde mağaza açmıştır. İstanbul, İzmir, Kocaeli, Ankara, Adana, Aydın, Denizli, Tokat, Tekirdağ, Antalya, Bursa, Trabzon ve Yalova gibi şehirlerimizde de hizmet vermektedir. Size en yakın U.S. Polo mağazasının nerede olduğunu öğrenmek için U.S. Polo iletişim numarasını arayabilirsiniz. U.S Polo bir alışveriş şirketidir.

U.S. Polo çağrı merkezi 444’lü numara üzerinden hizmet vermektedir. Markanın müşteri temsilcisine bağlanarak merak ettiklerinizi ve sormak istediklerinizi dile getirebilirsiniz. Resmi internet sitesi üzerinden de online satış yapmakta olan U.S. Polo firması hafta içi mesai saatleri içerisinde müşterilerine hizmet vermektedir. U.S. Polo müşteri hizmetlerine bağlanarak markadan satın aldığınız tekstil ürünleri ile ilgili şikayetlerinizi dile getirebilir ve markanın yetkililerinden destek alabilirsiniz.

U.S. Polo Telefon Numarası

444 60 44

U.S. Polo İletişim Formu

Yorum yapın