Twitter İletişim Numarası

Evan Williams, Biz Stone, Noah Glass ve Jack Dorsey tarafından Amerika Birleşik Devletleri merkezli olarak 21 Mart 2006 tarihinde kurulan ve Temmuz 2006’da aktif olarak kullanıcılara sunulan Twitter, dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından birisidir. Son zamanlarda kullanımı gittikçe artan ve dünya gündemini belirleyici özelliği bulunan Twitter’da kullanıcılar çok aktif bir şekilde birbirleri ile etkileşim halindedir. Bu yazımızda pek çok kişi tarafından merak edilen Twitter çağrı merkezi iletişim telefon numarası hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Twitter İletişim Numarası Nedir?

Twitter’da kullanıcılar ‘Tweet’ adı verilen gönderiler oluştururlar. Bu gönderilerin karakter sınırlandırılması 280 olarak belirlenmiştir. Sadece düz yazı olarak değil; video, fotoğraf ve canlı yayın gibi medya öğelerinin de paylaşılabildiği Twitter’da kendine özgü pek çok özellik bulunmaktadır. Twitter, dünyanın en çok ziyaret edilen 10 sitesinden biri konumunda bulunurken yaklaşık 500 milyon aktif kullanıcısıyla en popüler sosyal ağlardan birisidir.

Gündemi belirleyen “Hashtag” yani etiketler ile kullanıcılar; önemli bir olayın, gündeme gelmesini istedikleri bir konunun veya kutlamak istedikleri bir olayı tweet atarken hashtagler belirterek bu konu başlığını güncellemektedirler. Twitter tamamen özgür bir platform olduğu gibi son zamanlarda büyük kuruluşların müşteri hizmetleri, devlet dairelerinin duyurularını yayımlayabilmesi için resmi hesapları, spor kulüplerinin spor müsabakaları hakkında taraftarlarını bilgilendirmek amacıyla resmi hesapları kurulmuş; pek çok kurum ve kuruluş dijital dünyaya ayak uydurmaya çalışmaktadır.

Twitter hesabınız ile ilgili yaşamış olduğunuz sorunların hızlı bir çözüme kavuşabilmesi adına arayabileceğiniz herhangi bir Twitter 444 lü müşteri hizmetleri bulunmuyor. Bu yüzden kullanıcılar destek işlemlerini “Destek/Yardım” sayfasından ya da e-posta adresi üzerinden gerçekleştirebiliyor.

Twitter Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Maalesef, böyle bir numara bulunmamaktadır.

Twitter Resmi Yardım Merkezi

Yukarıda bulunan Twitter resmi yardım merkezi üzerinden sorununuz ile ilgili yardım başlığını kolayca bularak; sorun çözümünü anlatan yönergeleri uygulayabilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan resmi Twitter destek ekibinin Twitter hesabına Direkt Mesaj göndererek Twitter müşteri temsilcisi aracılığıyla sorununuza daha kesin ve daha hızlı bir çözüm bulabilirsiniz. Unutmadan söyleyelim; Twitter resmi destek hesabından yapacağınız görüşmeleri İngilizce olarak yapmanız gerekmektedir.

Twitter Müşteri Hizmetleri Resmi Hesabı

Ayrıca aşağıda bulunan yorum bölümünden sorununuzu detayları ile açıklarsanız; operatörlerimiz tarafından ücretsiz bir şekilde destek alabilirsiniz.

WhatsApp Çağrı Merkezi

“Twitter İletişim Numarası” üzerine 32 yorum

  1. numara uzerine hesap actim devre dışı bıraktim tekar acmak istiyorum kullanici adimi hatirlamiyorum lutfen yardimci olun sadece numara uzerine kayıtlı numarayi yazdigimda hesabini bulamadik yaziyor

    Cevapla
  2. tıwıtır çok saçmaladı bence hesaplarımızı kapatıyor buda bizi rahatsız ediyor artık kulanmak istemiyorum çünkü gerçekten tıwıtır bozuldu eski hali kalmadı

    Cevapla
Yorum yapın