Twitter Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

14
593
Twitter Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
Twitter Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Evan Williams, Biz Stone, Noah Glass ve Jack Dorsey tarafından Amerika Birleşik Devletleri merkezli olarak 21 Mart 2006 tarihinde kurulan ve Temmuz 2006’da aktif olarak kullanıcılara sunulan Twitter, dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından birisidir. Son zamanlarda kullanımı gittikçe artan ve dünya gündemini belirleyici özelliği bulunan Twitter’da kullanıcılar çok aktif bir şekilde birbirleri ile etkileşim halindedir. Bu yazımızda pek çok kişi tarafından merak edilen Twitter çağrı merkezi iletişim telefon numarası hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Twitter’da kullanıcılar ‘Tweet’ adı verilen gönderiler oluştururlar. Bu gönderilerin karakter sınırlandırılması 280 olarak belirlenmiştir. Sadece düz yazı olarak değil; video, fotoğraf ve canlı yayın gibi medya öğelerinin de paylaşılabildiği Twitter’da kendine özgü pek çok özellik bulunmaktadır. Twitter, dünyanın en çok ziyaret edilen 10 sitesinden biri konumunda bulunurken yaklaşık 500 milyon aktif kullanıcısıyla en popüler sosyal ağlardan birisidir.

Gündemi belirleyen “Hashtag” yani etiketler ile kullanıcılar; önemli bir olayın, gündeme gelmesini istedikleri bir konunun veya kutlamak istedikleri bir olayı tweet atarken hashtagler belirterek bu konu başlığını güncellemektedirler. Twitter tamamen özgür bir platform olduğu gibi son zamanlarda büyük kuruluşların müşteri hizmetleri, devlet dairelerinin duyurularını yayımlayabilmesi için resmi hesapları, spor kulüplerinin spor müsabakaları hakkında taraftarlarını bilgilendirmek amacıyla resmi hesapları kurulmuş; pek çok kurum ve kuruluş dijital dünyaya ayak uydurmaya çalışmaktadır.

Twitter hesabınız ile ilgili yaşamış olduğunuz sorunların hızlı bir çözüme kavuşabilmesi adına arayabileceğiniz herhangi bir Twitter 444 lü müşteri hizmetleri bulunmuyor. Bu yüzden kullanıcılar destek işlemlerini “Destek/Yardım” sayfasından ya da e-posta adresi üzerinden gerçekleştirebiliyor.

Twitter Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
Maalesef, böyle bir numara bulunmamaktadır.

Twitter Resmi Yardım Merkezi

Yukarıda bulunan Twitter resmi yardım merkezi üzerinden sorununuz ile ilgili yardım başlığını kolayca bularak; sorun çözümünü anlatan yönergeleri uygulayabilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan resmi Twitter destek ekibinin Twitter hesabına Direkt Mesaj göndererek Twitter müşteri temsilcisi aracılığıyla sorununuza daha kesin ve daha hızlı bir çözüm bulabilirsiniz. Unutmadan söyleyelim; Twitter resmi destek hesabından yapacağınız görüşmeleri İngilizce olarak yapmanız gerekmektedir.

Twitter Müşteri Hizmetleri Resmi Hesabı
https://twitter.com/messages/compose?recipient_id=17874544

Ayrıca aşağıda bulunan yorum bölümünden sorununuzu detayları ile açıklarsanız; operatörlerimiz tarafından ücretsiz bir şekilde destek alabilirsiniz.

Arama Terimleri: twitter iletişim bilgileri, twitter telefon no, twitter irtibat tel, twitter canlı destek, twitter müşteri temsilcisi, twitter şikayet hattı, twitter 0850 li telefon numarası, twitter whatsapp destek hattı

14 YORUMLAR

  1. benim oldugum birvideo yayinlsniyor ve bu gizli bir video kişiselyayindan kaldirilmasini istiyorum
    benim butun hay atim mahvolacak sizden yardim istiyorum

  2. Kendi hesabım olan JelibonDesem hesabına ulaşamıyorum. Çok rahatsızlık duyduğum bu hesap bana birçok sorunlar çıkartıyor. Eposta ve şifresini unuttum. Herhangi bir bağladığım sosyal hesap yok. 2014 yılından kalma bu hesap bilgilerine ulaşmak istiyorum. Çok çaresiz durumdayım. Bütün hayatım alt üst oldu. Bana yardımcı olabilecekseniz çok mutlu olurum. 🙁

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz