TV8 Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TV8 Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası bilgisi ile ülkemizin en önemli televizyonlarından olan TV8’e herhangi bir konuda ulaşabilirsiniz. Televizyonun icadından sonra dijital dünyaya kendimizi atmış bulunmaktayız. İlk çıktığı zamanlardan bugüne sürekli yeni şeyler katılmış ve gelişmiştir. Gelin size bu televizyon kanallarından Türkiye’de en çok bilinenlerden biri olan TV8 ‘i inceleyelim. TV8, MNG Grubu adı altında 8 Ağustos 1996 tarihinde televizyon dünyasına adım atmıştır. Daha sonrasında ise Doğuş Yayın Grubu ve Acun Medya’nın da güçlerinin bir araya gelişiyle daha da ün kazanmıştır.

TV8 Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Başta Haber kanalı olarak kullanılan TV8, 2003 yılında “Eğlence Kanalları” arasına girmiştir. Ayrıca 2003 yılında ise kanal formatının yanında logosunu da değiştirmiştir. TV8 kanalı’nın %70 hissesini Acun Medya’nın satın almıştır ve Acun Medya tarafından yönetilmektedir. Ayrıca kanalın %30 hissesini ise Doğuş Yayın Grubu almıştır. Acun Medya’nın kanalı yönetmeye başlayınca bir kaç değişikliğe daha uğrayan kanal tam olarak eğlence kanalı olmuştur. Acun Ilıcalı TV8 kanalında haber sunulmasını istemediğini açıklamış olup; haber programlarını kaldırmıştır. Haber programları platformunda çalışanları ise işlerine son vermiştir. Bunun yanı sıra Kanaltürk’ten transfer edilen Telegol programı da TV8 kanalından yayınlanması kaldırılmıştır. TV8 Telefon Numarasını kanal hakkında bilgi almak için ya da şikayetleriniz için arayabilirsiniz.

Acun Medyadaki bütün programlar Eylül 2014 tarihinde TV8 kanalında yayınlanmaya başlamış aynı zamanda ise bu tarihte İspanya Kral Kupası ve İtalya Kupası’nın yayınlanması için yayınlanma haklarını satın almıştır. Acun Medya kanala sürekli bir şeyler katmaya devam etmekte, yenilikler katmaktadır. Bu yeniliklerden biri ise şudur: Acun Medya 1 Eylül 2014 tarihinde saat 20.00 da jeneriğini ve logosunu değiştirmiştir. Ayrıca aynı tarihte ise Digiturk üzerinden kanalın HD yayınını başlatmıştır. TV8 kanalı 2015 tarihinde 18 Şubatta ise Türksat da HD yayını yayınlanmaya başladı.

Show Tv de yayınlanan Bu Tarz Benim programını da 5 Ocak 2015 tarihinde Acun Medya TV8 kanalı için satın almıştır ve kanalda yayınlanmaya başlamıştır.

TV8 kanalında yayınlanan yahut yayınlanmış olan bazı programlar;

  • Survivor
  • O Ses Türkiye
  • Yetenek Sizsiniz Türkiye
  • Master Chef Türkiye
  • Doya doya Moda
  • Lezzet Düşkünleri
  • Yemekteyiz
  • Para Bende

Ayrıca şunu da eklemeden geçemeyeceğiz TV8 karantina boyunca Survivor adlı programından büyük reyting kazanmış, ününe ün katmayı; başarısına başarı katmıştır.

TV8 Çağrı Merkezi Numarası

0(212) 987 30 70

TV8 İletişim

Yorum yapın