TÜVTÜRK İletişim Numarası

TÜVTÜRK İletişim Numarası bilgisi vereceğimiz bu içeriğimizde araç muayene istasyonu olan ve özel bir kuruluş olan TÜVTÜRK’ün iletişim bilgileri yer almaktadır.

TÜVTÜRK İletişim Numarası Nedir?

TÜVTÜRK İletişim Numarası sayesinde ilgili şirkete kolay bir şekilde erişebilirsiniz. TÜVTÜRK, sadece Türkiye’de araç muayenesinde görevli ve sorumlu tek kuruluştur. Araçların periyodik muayenesini yapar. Tüm araç güvenliği ve trafik konusunda oldukça katkısı olan bir kurumdur. Dürüst ve bağımsız olan TÜVTÜRK, bütün araç sahiplerine tarafsız bir şekilde muamele sağlar.

2005 yılında kurulan TÜVTÜRK’ün genel merkezi İstanbul’dadır. İstanbul ilinde olmasına rağmen birçok yerde istasyonu bulunmaktadır. 08:00 ve 20:00 saatleri arasında faaliyet göstermektedir. Bu süre zarfı içinde istediğiniz zaman müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. TÜVTÜRK kurumunun on binlerce çalışanı bulunmaktadır. Gün içinde çok sayıda telefon almaktadır. Bu yüzden telefon trafiği oldukça yoğundur. Genelde müşteriler, telefon ile ulaşamadığında web sitesinde bulunan iletişim formunu doldurarak irtibata geçerler. Ya da e-posta adresine mail atarak kolayca sorularını iletirler.

Sistemdeki tüm bilgileriniz gizlidir ve üçüncü kişilerce paylaşılmaz. Güvenli ve aynı zamanda pratik bir sistemdir. Kurulduğu zamandan beri kusursuz hizmet vermektedir.

TÜVTÜRK sitesinde yaşadığınız tüm sorunlar için TÜVTÜRK müşteri hizmetleri iletişim numarasını arayabilirsiniz. Mesai saatleri içinde ne zaman ararsanız kolaylıkla iletişim kurabilirsiniz. 09:00 ve 20:00 saatleri arasında müsait olan bir müşteri hizmetleri hattı mevcuttur. İstasyonların nerede olduğunu, hangi bakımların yapıldığını ve ücret bilgilerini önceden öğrenebilirsiniz. Diğer tüm şikayet ve önerileriniz için TÜVTÜRK çağrı merkezi telefon numarasını arayabilirsiniz.

Özel Sektör Kuruluşları kategorimizden benzer şirketlerin iletişim numaralarına ulaşabilirsiniz.

TÜVTÜRK Müşteri Hizmetleri Numarası

0850 222 88 88

TÜVTÜRK Çağrı Merkezi

Yorum yapın