Türksat Kablonet Müşteri Hizmetleri Numarası

Son zamanlarda en çok merak edilen ve araştırılan bilgilerden biri Türksat kablonet müşteri hizmetleri numarası olarak karşımıza çıkıyor. Bu bilgilerin tamamını sizler için derledik. İletişim bilgilerine geçmeden önce firmaya dair kısa bir özet geçmek istiyoruz. 2008 ve 2016 yılları arasında Kablonet’in diğer adı Uydunet olarak geçmekteydi. Kablonet, Türksat tarafından işletilmektedir ve 24 bölgede Kablo TV şebekesi üzerinden hizmet sunan en büyük internet servis sağlayıcılarından biridir. Kablonet sisteminde direkt olarak evlerdeki kablolu televizyon hattına takılan bir modem ile internet sağlanmaktadır. Modemler DOCSIS sistemine sahiptir. Böylece sabit telefon hattına gerek kalmadan da rahatlıkla abone olunabiliyor. Abone olabilmek için halihazırda KabloTV abonesi olunması lazım. Kablo yayıncılığı, farklı taşıyıcı ortamlardan gelen analog ya da sayısal radyo, TV ve veri sinyallerinin birleştirilip arttırılarak, abonelere, etkileşimli haberleşmeyi sağlayacak şekilde iletilmesidir. Hizmeti kullanırken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız Uydunet müşteri hizmetleri departmanına bağlanabilirsiniz. Çağrı merkezi ekibi tüm isteklerinizi, sorularınızı ve şikayetlerinizi inceleyerek kısa sürede çözüme kavuşturacaktır. Uydunet müşteri hizmetlerine bağlanma işlemini gerçekleştirmek ise oldukça kolay diyebiliriz. Destek hattına direkt olarak bağlanmak için yazımızı okumaya devam etmenizi tavsiye ederiz.

Türsat Kablonet Çağrı Merkezi Numarası

Türksat kablonet sisteminde bulunduğunuz bölgeye ve hava şartlarına göre zaman zaman beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu gibi durumlarda imdadınıza çağrı merkezi birimi yetişecektir. Çağrı merkezi numarasını kullanarak yetkililere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Türksat, müşterilerine daha kaliteli hizmet vermek için 2 adet numara kullanmaktadır. Şirkete ait iletişim bilgileri yazımızın devamında mevcuttur.

Türksat Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Aşağıda paylaşmış olduğumuz çağrı merkezi numarasını kullanarak müşteri hizmetlerine direkt bağlanabilirsiniz. Böylece hızlı bir şekilde Kablonet Çağrı Merkezi Numarası üzerinden taleplerinizin incelenmesini ve çözüme kavuşturulmasını sağlayabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Yağlıpınar Mahallesi Türksat (Küme Evler) İdari Bina Apt. No:1 Gölbaşı / ANKARA

Tel: 0312 925 70 00

Fax: 0312 925 70 01

Mersis: 1796493173351234

Vergi Dairesi Bilgileri

Vergi Dairesi: Gölbaşı Vergi Dairesi

Vergi Numarası: 8810263772

Kablonet Çağrı Merkezi Numarası

126 ya da 0 850 804 4444

Yorum yapın