TurkNet Çağrı Merkezi Telefon Numarası

TurkNet Çağrı Merkezi Telefon Numarası, Turknet kullanıcıları ve TurkNet’e geçiş yapmak isteyen kullanıcılar tarafından sıkça araştırılmaktadır. TurkNet yani tam adı ile TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş; 1996 yılında faaliyete geçen telekomünikasyon şirketidir. 1996 yılından 2008 yılına kadar sadece kurumsal alanda iletişim çözümleri sunan şirket; Netone Telekom tarafından satın alındıktan sonra büyük bir değişime girerek 2008 tarihinden bu yana ADSL hizmeti de vermeye başlamıştır. Bu yazımızda sizlere TurkNet Çağrı Merkezi Telefon Numarası ve diğer iletişim bilgilerinden detaylı bir şekilde bahsedeceğiz.

Turknet Müşteri Hizmetleri Numarası

TurkNet; son yıllarda yapmış olduğu kampanyalar, AKN’siz internet fırsatı ve taahhütsüz ev interneti paketleri ile son yıllarda milyonlarca abone kazanmıştır. Diğer internet sağlayacılarına göre çok daha uygun fiyatta ve müşteri memnuniyetine odaklı politikası ile pek çok kişi tarafından sevilerek kullanılmaktadır.

TurkNet Destek Hizmetleri Numarası

Netone tarafından 2018 yılında satın alınan TurkNet, 1999 yılında da Sabancı Holding tarafından satın alınmıştı. Bu sistem, LLU sayesinde kendi cihazlarını Türk Telekom istasyonuna kurarak data maliyetlerinde önemli tasarruf sağlayabilmektedir. Bu tasarrufun sayesinde Nisan 2017 tarihinde TurkNet, aktif altyapısındaki tüm müşterilerinden adil kullanım kotasını kaldırmayı başarmıştır. Şuanda 26’dan fazla şehirde ve 200’den fazla Türk Telekom istasyonunda yatırımlara sahiptir.

Müşterilerine herhangi bir sorun veya hata karşısında hızlı şekilde çözüm sunmayı amaçlayan şirket, TurkNet 444 lü müşteri hizmetleri numarası olarak 0850 288 80 80 numarasını aktif etmiştir.

TurkNet Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 288 80 80

TurkNet Abonelik Başvuru Hattı ve Başvuru Takip Hattı Telefon Numarası
0850 288 80 81

TurkNet Faks Numarası
0212 216 55 60

TurkNet İş Başvurusu Mail Adresi
ik@turknet.net.tr

TurkNet Müşteri Hizmetleri Merkezi Adresi
Astoria AVM – Büyükdere Caddesi No:127, Kat:-3, 34394 Gayrettepe, İstanbul

TurkNet Genel Müdürlük Adresi
Esentepe Mahallesi Büyükdere Caddesi No:121, Ercan Plaza Kat:2, 34394 Gayrettepe, Şişli/İstanbul

Yukarıda bulunan TurkNet iletişim bilgileri aracılığıyla TurkNet müşteri temsilcisine direk bağlanma işlemini gerçekleştirebilir; internet bağlantınız hakkında yaşadığınız sorunları bildirerek hatanın çözünü sağlayabilir, abonelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca tüm istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi de bu hat üzerinden TurkNet müşteri hizmetlerine bildirebilirsiniz.

Turkcell Superonline İletişim Telefon Numarası yazımıza da göz atabilirsiniz.

 

Yorum yapın