Türkiye Noterler Birliği Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
793

Türkiye Noterler Birliği, Noterlik kanunu ile kurulmuş olan kamu kurumu niteliğinde tüzel kişiliğe sahip olan bir meslek kuruluşu olarak hizmet vermektedir. Devletin idari denetimine göre faaliyetlerini yürütmektedir. Merkezi Ankara’da kurulmuş olan Türkiye Noterler Birliği, birçok faaliyet ve görev yürütmektedir. Türkiye Noterler Birliği bünyesinde birçok eylem gerçekleşmektedir. Birden fazla görevi ve düzenlemesi bulunmaktadır. Örnek verecek olursak, Meslektaşlar arasında birlik ve yardımlaşmayı sağlamak, mesleğin gelişmesi için kitap ve dergi yayınlamak, konferanslar düzenlemek, milletlerarası toplantılara katılmak ve sair çalışmalarda bulunmak, noter katibi yetiştirmek için kurslar açmak, noterliği ilgilendiren konularda görüşünü yetkili mercilere kendiliğinden veya istek üzerine bildirmek, uyulması zorunlu meslek kurallarını tespit ve tavsiye etmek, noterler ile katiplerine, Yönetmelikte gösterilecek belirli bir süre ve tutarda borç para vermek, üyelerin ev sahibi olmaları, çocuklarının tahsillerini iyi şartlarla yapabilmeleri vesair sosyal hizmetlerden faydalanmaları konusunda tedbirler almak, her adli yılın açılmasından önce kendi çalışmaları ve mesleki ihtiyaçları hakkında Adalet Bakanlığına rapor vermek, noterliklere ait evrakın korunması ve saklanması için ortak tedbirler almak ve daha onlarca görev ve hizmeti kusursuz biçimde sağlar.

Türkiye Noterler Birliği Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Türkiye Noterler Birliği kurumuna sormak istediğiniz birçok soru için Türkiye Noterler Birliği müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmaktadır. İsteyen her vatandaş ve çalışan Türkiye Noterler Birliğini arayarak tüm konular hakkında bilgi sahibi olabilir. Türkiye Noterler Birliği telefon ve mail konusunda çok yoğun sistemlere sahip bir kurum değildir. Telefon hatlarını istediğiniz zaman arayarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Mesai saatleri içinde faaliyet gösteren bir müşteri hatları bulunmaktadır.

0312 287 84 28

Türkiye Noterler Birliği Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Noterler Birliği ile ilgili tüm öneri, istek, soru ve şikayetleriniz için Türkiye Noterler Birliği çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak kolayca irtibat kurabilirsiniz. Müşterilerin ve meslektaşların en iyi hizmeti alabilmesi için bünyesini sürekli olarak geliştirmiştir. Noter çalışanları, meslektaşlar, hizmet verenler ve hizmet alanlar için en uygun hatları oluşturmuştur.

444 65 37

Türkiye Noterler Birliği Müşteri Hattı

0312 218 80 00

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz