Türkiye İş Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası

Türkiye İş Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası, İş Bankası müşterileri tarafından sıkça aratılmaktadır. Bizzat Mustafa Kemal Atatürk tarafından verilen önerge ile kurulan İş Bankası’nın tam adı Türkiye İş Bankası şeklindedir. 1924 yılında kurulan İş Bankası, bireysel ve ticari bankacılık hizmeti vermekte olan Türkiye’nin günümüzdeki en büyük özel bankası konumunda bulunuyor. Bu yazımızda Türkiye iş Bankası çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve iş bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma detaylarını inceleyeceğiz.

İş Bankası Müşteri Hizmetleri

Cumhuriyet döneminin ilk ulusal bankası olma özelliğine de sahip olan İş Bankası, uluslararası pazarda da Türkiye’nin en değerli bankası konumunda yer almaktadır. Aynı zamanda da ana sermaye açısından dünyanın en büyük ilk 100 bankasından birisi konumunda bulunmaktadır. Yurtdışı şube ve iştirakleri ile uluslararası bankacılık sektöründe de hizmet vermektedir. Özellikle Rusya ve Almanya gibi ülkelerde İşbank AG isimli iki iştiraki bulunmaktadır.

İş Bankası Çağrı Merkezi Numarası

Türkiye İş Bankası çağrı merkezi yılın 365 günü 24 saat boyunca Türkiye iş Bankası 444 lü müşteri hizmetleri numarası olan 0850 724 0724 ile hizmet vermektedir. Bu numara üzerinden İş Bankası müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayabilir; kayıp/çalıntı kart bildirimi, bankacılık işlemleri, kredi kartı limit işlemleri, kredi kartı başvuru işlemleri ve daha pek çok bankacılık konusunda destek alabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 724 0724

Türkiye İş Bankası Genel Müdürlük Adresi
İş Kuleleri 34330 Levent Beşiktaş / İstanbul

Türkiye İş Bankası İletişim Mail Adresi
https://www.isbank.com.tr/TR/bize-ulasin/Sayfalar/iletisim-formu.aspx

Türkiye İş Bankası İletişim Formu

Türkiye İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Günümüzde pek çok kurum ve kuruluşun çağrı merkezinde bulunduğu gibi Türkiye İş Bankası çağrı merkezinde de sesli yanıt sistemi bulunmaktadır. Yukarıda paylaşmış olduğumuz Türkiye iş Bankası müşteri hizmetleri numarasını aradıktan sonra yapmak istediğiniz işlemi söyleyip ‘0’ rakamını tuşlayınız. Saniyeler içerisinde müşteri temsilcisine bağlanacaksınız.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası yazımıza da göz atabilirsiniz.

Yorum yapın