Türkiye Futbol Federasyonu İletişim Numarası

19. yüzyıldan beri futbol oynanmaktadır. İlk futbol takımı İngilizler tarafından İzmir şehrinde kurulmuştur. O zamandan beri futbolda çok gelişme sağlanmıştır. TFF 1923 yılında kurulmuştur. Türkiye Futbol Federasyonu, futbolu yaymak, katılımı arttırmak ve uluslararası futbol planlarında var olmak amacıyla kurulmuştur.

Türkiye Futbol Federasyonu İletişim Numarası Nedir?

Futbolu yöneten, kuralları belirleyen, istatistikleri yayınlayan, oyuncuların kurallarını belirleyen, tüzükleri yayınlayan, sözleşmelerin devamını sağlayan, cezaları yöneten, cezaları belirleyen ve yayınlayan bir kurumdur. Tüm sektörlerde olduğu gibi futbol sektöründe de kurallar olmasa her şey karmaşık bir hale gelir. Kurallar her zaman düzenleyici niteliktedir. Türkiye Futbol Federasyonu da futbol için düzenleyici nitelikte bir ana organ gibidir. Diğer tüm sorularınız için Türkiye Futbol Federasyonu müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

Türkiye Futbol Federasyonu ile ilgili tüm soru, öneri, şikayet ve istekleriniz için Türkiye Futbol Federasyonu çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Tüm sorularınız için de Türkiye Futbol Federasyonu müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Mesai saatleri içinde ne zaman ararsanız kolayca ulaşabilirsiniz. Bütün denetimciler, kurullarda çalışan personellerin dışında, müşteri temsilcileri de son derece bilgili oldukları için tüm sorularınıza cevap olacaklardır.

Türkiye Futbol Federasyonu Telefon Numarası

0216 554 51 00

Türkiye Futbol Federasyonu Çağrı Merkezi Numarası

0216 554 51 01

TFF İletişim

Yorum yapın